• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    NAKASHI: Kuš s čertem na zdi!
    ROMI
    ROMI --- ---
    NAKASHI: jj at je to poradna valka :) ale on nekdo stejne spadne :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ONDRAT: Ve všech větších městech ČR včetně Prahy to dělaj úplně špatně. Přitom např. v tom Nizozemí to prostě systémově umí. Umí to i ve Vídni, která je v lecčem podobná Praze, především v centru. A taky to tam jde. Štve mě tahle naše českost.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Tak hlavne aby bylo co nejmin padu a Jumbo to nedalo Pogovi zadarmo
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Také přeji všem hodně štěstí ve Velogames. Postavil jsem to oproti Dauphiné víc pragmaticky a upozadil jsem sympatie, tak uvidíme.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    HUGH_BOYLAN: Pro začátek doporučuju diskuzi s nějakým pražským motoristou o funkčnosti cyklopruhů. (omluvám se za generalizaci)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    NAKASHI: Myslel jsem si to. Když jsem žil necelý rok v Haarlemu u Amsterdamu, miloval jsem to. Z první týdenní výplaty jsem koupil starou ocelovou silničku a pokud vyloženě nepadaly trakaře, byla radost jezdit všude na kole. Ta sounáležitost z toho kapala.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Protoze tu zijou Cesi
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Ta reportáž z Kodaně skvělá, až to bolí. Úplný ráj cyklistů! Proč to nejde i v ČR?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Bradley Wiggins vypadá, jak kdyby právě utekl z vězení. Na té motorce to není nikdy tak vidět.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Na GCN+ jedou highlights z loňska a mám husí kůži. Kamarád cyklopopírač byl včera poučen o tom, co je to časovka. Druhá bečka naražena, smradi jsou u potoka a mají zadaný individuální úkol postavit v jednom malém rameni soustavu šesti přehrad. Večer jednotlivá vodní díla zhodnotíme, máme tu i architekta. Pátek jak má být.
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: kung :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    D1RABBIT: Hned druhý jede Bauer a kousek za ním Bissegger. Tak budeme už zkraje tušit zhruba, co se dá zajet.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    JONAS3: Dal jsem si zákaz!
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Posledních 15 minut na velo. Nejvyšší čas spustit paniku a překopat týmy. Tak s chutí do toho!
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Ganna vs. Wout, ale Ganna bude rychlejší.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Ať na všechny dohlíží tahle hodná paní!

    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Cyklistický svátek začíná!
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: tak jsem to jeste pomenil, snad nebudu litovat :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    ja jdu jen mrknout, jestli nekdo nevypadl :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam