• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ATOMIKS: Magnus je pán, teď jak slavil s diváky, to bylo krásné.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    (aha, on je to Dán)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ATOMIKS: Jo, taky mě tím knírkem sere :D Manželce s to líbí a musím si to tak holit taky ;)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Je to noikovština, ale ten Švéd s buzerantským blonďatým knírkem v úniku mě sere už od pohledu .o)
    A se přiznám, že na to koukám v nemocnici a hraje tdf ve třech pokojích mezi mnou a převazem
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: šlendrián ;)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    JONAS3: Tohle slyším poprvé, děkuji za osvětu. U takhle velké a úspěšné firmy bych čekal větší péči o takové detaily. Já TREK neměl nikdy, v mládí Favorit, pak dlouho ocelové Colnago a poslední bylo dva roky Cinelli. Pak přišel 5 let zpátky úraz, takže jsem kola prodal známému a stále se zatím snažím dělat takové aktivity, abych si záda znovu neodrovnal, protože bych pak dost pravděpodobně musel pod kudlu. Na cyklistiku se zatím necítím, tak to kompenzuju sledováním.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    HUGH_BOYLAN: Nejsem si jistý, jestli víš, o čem mluvím. Jezdím na TREKu, to kolo miluji, už nechci jiné. Ale řešení bowdenů v rámu mají úplně nebídnější. Je to na palici jet na kole 5 hodin a posluchat na kazdé nerovnosti, jak ti zamlátí bowdeny. To fakt nechceš.
    Ostatní výrobci mají v rámu různá vedení, úchyty, do kterých to dáš, TREK ne. A pak to tam mlátí, protože je to na volno. Mají teda manuál, s přesnými délkami bowdenů, na milimetr, jako aby to nemlátilo. Nepomáhá, takže takový hezký koníček majitelů treků je do rámu balit bowdeny do mirelonu nebo tam rvát různé PS kostky, aby je upevnily. No, trochu to pomáhá, ale stejně...
    Teď jsme se na závodech dostali 3 Émondy vedle sebe na úsek po kostkách. Slušný randál. S-worksisti se ohlíželi, kdy se nám to rozpadne :D
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    JONAS3: No a? Je to ostatně kolo. Zaujalo mě na tom TREKu to aero řešení pod sedlovkou. A v té červené variantě, kterou tam Simon z GCN představoval, vypadalo kolo moc pěkně.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    HUGH_BOYLAN: Hmm, ale stejně v něm budou mlátit bowdeny, jako v každém jiném :(
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Nemá někdo půl milionu navíc? Toho nového TREKa bych si pořídil.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Zajímavá statistika Sagana.

    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Jedem!

    Dneska to bude hodně zajímavé, ten most do Nyborgu na konci spolu s větrem můžou nakonec hodně zamávat pořadím. Skoro bych si tipl, že dneska vyhraje někdo z případného úniku. Bude to nervózní etapa, o tom snad není sporu.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Z článku o tom, že ČT bude šetřit na sportu:
    Q: Jaká vysílací práva na velké akce máte nyní nakoupená? Míněno práva na olympijské hry, fotbalové a hokejové šampionáty, biatlon, seriály Světového poháru či Tour de France…
    A: Vyjma televizních práv k MS ve fotbale 2026 a Tour de France, kde ČT končí podle současného kontraktu práva v roce 2024, vlastníme práva na všechny uvedené akce do roku 2028
    ROMI
    ROMI --- ---
    DUKED: tak jeste, ze jsem Bahrainaky nakonec vyhodil :) ale loni meli velky narust formy :) tak to jsem zvedavej
    DUKED
    DUKED --- ---
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    HUGH_BOYLAN: všechno se muze zmenit. Ale na poslední misto nas bude víc :-D
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Nejsem poslední!
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak ukoncuju soutez ve velu :) v tom nejlepsim se ma prestat :D
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SUMAC: Kdybych nebyl dvanáct kroků od pípy, nekouřil už asi třetí brko s přáteli na zastřešené terase, zatímco prší a prší, tak bych ti záviděl. Kamarád mimochodem trochu změnil názor na cyklistiku a obdivoval MvdP za obdivuhodný profil atleta. Malé vítězství nad fotbalovým vnímáním sportu.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Fotky a videa později. Jinak Pedersen a Cort jeli totálně na doraz to samé Vingegaard. Atmosféra úžasná. Fuglesanga skandovala celá Kodaň. Pedersen byl úplně červenej když projížděl a podle výrazu a síly na kole bych vsadil na něj. Počítám že zítra a v neděli do toho dá všechno a bude chtít so žlutého. MATTHIEU letěl jako stíhačka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam