• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ROMI
    ROMI --- ---
    LARS_GUNNER: Hele to muj taky, ale o to vic jsem chtel, aby ho porazil nekdo 🙂
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    PAN_SPRCHA: a v realu je to nejvic down to earth jezdec z pelotonu. Kouknete nekdy na jeho vlogy, je to dric.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    LARS_GUNNER: zase půjdu proti proudu, ale Froome je jeden z mých nejoblíbenějších jezdců. Když poprvé vyhrál, tak to byl ten co pořád čumí do wattmetru a neumí jezdit na kole a pouze se veze v Ineos vlaku. Časem se z něho stal neskutečný šampion a závodník. Vzpomeňme si na situace když šel na větru do úniku se Saganem a Bodnarem, kde pak spurtoval se Saganem o vítězství v etapě, nebo jeho zdrcující nástup na šotolině v kopci 80km před cílem, výjimkou pak nebyly ani útoky na vrcholu stoupani ve sjezdu kdy dostal pod tlak celý peloton včetně Nibaliho. Je to velký pán a pravý šampion, to jak vypracoval svůj skill jízdy na kole je neskutečné. Navíc je skromný a veliký pohodar :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    LARS_GUNNER: Froome nejvíc platí za svůj vzhled, ten krysí ksicht a pichlavá očka.... takový typ čekáte že bude hrát ve filmu gestapáka.
    Kdyby vypadal frajersky třeba jako Cancellara, tak by v jeho podivuhodném posunu v pozdním věku rýpalo o dost méně lidí.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    neumí jezdit na kole a když jo, tak u toho vypadá jako úplný šulin .o)

    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    ROMI: Hele asi je to neuctive, ale Froome je muj nejmin oblibeny vitez Tour. Proste se mi nelibi, mam pocit, ze na kole neumi jezdit atd. atd.
    RICK
    RICK --- ---
    KEIKIN: tak to budou fakt spekulace, Pogi je prostě jinde
    Metabolomics: The Science Behind a Tour de France Winner
    https://news.cuanschutz.edu/news-stories/metabolomics-the-science-behind-a-tour-de-france-winner
    CUKI
    CUKI --- ---
    KEIKIN: No výkony jsou divoké a protože jsem taky kdysi dávno závodil dokážu si představit jaký tlaky jsou u těch na top úrovni, ale doufám, že jsou to jen liché obavy.

    Ostatně obvinili ho tuším z motorku v zadní nábě, ale měli dost šancí to dokázat a prověřit...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    CUKI: snad ho nečapnou, trošku se kolem Slovinců spekuluje....
    CUKI
    CUKI --- ---
    Možná jen můj pohled Ale já Pogačara beru od počátku jako jistotu. Naopak mě poslední dobou překvapuje WvA. Roglič není špatnej ale jeho krajan prostě předvádí lepší kousky. Spíš bych by mě zajímal souboj s Bernalem no. To se nějak nepovedlo. Od Ineosu se toho jinak už poslední roky taky čekat nedá.
    ROMI
    ROMI --- ---
    a velo mi jde do prdele po dobrym zacatku MvdP je v riti nejak a O'Connor taky :) ti mi uz moc bodu neudelaj
    ROMI
    ROMI --- ---
    me mrzi, ze Froome zmizel takhle rychle, ze tam nenastal ten soubouj generaci a ze tam nebyly poradny souboje mezi. Chtel jsem, aby Frooma nekdo porazil poradne a ne aby jen tak zmizel proste
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ROMI: Až si ho koupí, tak ano.
    ROMI
    ROMI --- ---
    NAKASHI: a uz ani nevyhraje :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Jinak teda Ineos nikdy nevyhral etapak,kde startoval Pogacar..
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ONDRAT: tezko rict, uvidime co ten Vlasov. Ineos se taky drzi na dostrel ctyri lidi v top 8, Nairoman.. zitrek mozna napovi koho odskrtnout.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NAKASHI: to už nepůjde když má Rogla dvě minuty....myslel jsem že to bude jediná šance že by na něj šli ve dvou a nesměl by si nechat ujet ani jednoho, ale teď si mu stačí hlídat Vinegárda
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    NAKASHI: Určitě není nezničitelnej a slabý chvilky budou, ale přece jen, když vidím Jumbo tým, tak moc nevěřím, že ho někde urvou. Je tam ještě nekdo jinej, kdo by ho mohl ohrozit?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    NAKASHI: Rozhodnuto není, ale indicie hovoří jasně.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Pockejte na tu etapu na Col du Granon pres Galibier. Rogla i Vingegaard mu dokazali ujet uz i v mensi nadmorsky vysce. Jeste to rozhodnuty neni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam