• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Ten Pinot teda slušná smůla, dostat pětikilovým pytlem plným bidonů přímo do obličeje. Trek bude mít co vysvětlovat.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Mozna se ten Pinot probere konecne 😉
    BATY
    BATY --- ---
    dostal dělo
    BATY
    BATY --- ---
    Ty wole
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    D1RABBIT: Mathews nebo ...... Sagan :-)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: Nedivil bych se tomu. Ten závěrečný kopec k tomu láká.
    BATY
    BATY --- ---
    D1RABBIT: chlebíček
    BATY
    BATY --- ---
    ATOMIKS: 😀
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: už to letím zapnout 😁🤦
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    D1RABBIT: zjevně neplatí. Quickstep měl pár PCR pozitivních u mechaniku a nic. UAE má teď pozitivní PCR u Langena a tým pokračuje... těžko říct co se bude dít. Není to moc transparentní.
    CUKI
    CUKI --- ---
    D1RABBIT: Jenže Sagan začal jezdit až 2012 tedy pravidlo těžko mohlo být namířeno proti němu, proto se ptám. Protože pak už se to moc neměnilo ne? Navíc sice neměl ty první místa na ty měl jednu dobu fakt smůlu, ale zase těch druhých a dalších bylo víc než dost.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    UAE první exit kvůli Covidu. Langen out.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    D1RABBIT: no pokud by se kolega van der Poel vyhrabal z ty deprese ve ktery zrovna je a treba dneska sel do uniku a ten kopec na konci vyhral, tak bych veril ze se jeste chytne a udela mi nejaky body. Guereiro by se taky mohl jeste zdrchat a utocit na KOM. Caruso a Powless pokud budou viset kazdy kopec tak spolecne muzou mot snejne bodu ve finale jako Vigegaard. uvidime, ale bez Van Der Poela nemam sanci
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: S tím Froomem to byla hloupost, uznávám, tam by víc bodů dovezl z těch za 8 bodů asi kdokoliv. Ještě ovšem není konec a já věřím, že se Froome někde bude chtít blýsknout a vyhrát aspoň etapu, stejně jako ten níže zmíněný Mohorič. Jinak díky za ocenění, spekuloval jsem nad tím opravdu dlouho. Třeba to zvládnu alespoň na pomyslnou bednu. Pan Sprcha je podle mě zatím největší favorit. Uvidíme v půli příštího týdne, to se bude lámat chléb.
    CUKI
    CUKI --- ---
    D1RABBIT: Proč by to pravidlo mělo být anti-Sagan? To že je víc bodů za rovinaté etapy mu ke konci jeho kariéry spíše přitížilo, protože on se vyprofiloval na jezdce schopného ujet v kopcích...

    Dneska už je jen parodií sám na sebe i když bych mu přál osmej zelenej do sbírky, ale po třicítce už je prostě odepsanej, tělo se neregeneruje tak rychle jako dřív, přibejvaj nedořešené zranění, ...

    Je přesně tím, co mě na GT strašně sere. Že jezdec dostane skutečnou podporu, až když je za zenitem.

    O osmej zelenej přišel, když ho neoprávněně diskvalifikovali v době, kdy byl v největší formě.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    stejně to byl šílený závěr, teď jsem si to ještě projížděj a skupina Gaudu,Yates,Mas,Bardet odpadla na 250 metrech Thomas a Roglič na 150 metrech.

    rychlost ztráty na Pogačara s Vinegárdem byla u obou skupin jedna sekunda každých deset metrů.....

    Kamna ztratil jednu sekundu každé čtyři metry...
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Jeden je neuctivej a hned spadne ve velu o pet mist.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Kvuli tomuhle stoji za to sledovat. Kämna schade.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: tak anti-sagan......on to spustil už Hushovd který si odvezl zelený dres myslím bez jediného vyhraného spurtu.

    Navíc je to asi dobře, pak by se mohlo stát co na Vueltě kde vyhrál Froome zelený dres.
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: aha za 30 :) to byla jen takova fantazie moje :) ale bylo by to hustovtipny :D kdyby to vyhral jen tak mimochodem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam