• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: spíš bych tipnul, že s nějakým větším útokem na Pogačara počkají Jumbo a Ineos na nějakou větrnou etapu. To je věc kterou podle mě UAE docela podcenili už při nominaci, kdy povolali spoustu zbytečných vrchařů co odpadají na prvním brdku (Soler, Bennett, Hirschi), ale tahače na rovinky měli na startu jen dva a z nich teď zbyl už jen Bjerg. Přitom tam mohli dát ještě třeba Oliveiru a to by situaci úplně změnilo. V horách Pogačar vůbec žádnou pomoc nepotřebuje, ale pokud se to někde rozdělí na větru, není síla která by ho tam vrátila. Pokud teda nepočítají i dál s Bettiolem :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Taky si myslím. Dnes utahat domestiky, zítra je servat hned na Galibieru a nebo na Col de la Croix de Fer a zkusit na Pogačara něco vymyslet v 21 zatáčkách.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Osobně si myslím, že dneska se bude útočit přesně tak aby se co nejvíc utahal ten zbytek z Emirates....a na pořadí bude útok zítra.

    Ale jasně je to moje spekulace.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: jj navíc cíl je ve 2413mnm tam už se o dost hůř okysličují svaly. Doufám, že se někdo odváží Pogacara otestovat pořádně :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    A Col du Granon z druhé strany "From the east a dirt road to the military pass at Val-des-Prés climbs 15.3 kilometres (9.5 mi) at almost 7% gradient." To by mohlo být taky zajímavé, třeba někdy.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Dnes 4070 výškových metrů! Víc bude mít jen zítřejší etapa. Dnes prakticky 35 km do kopce. To bude maso.
    Jinak Col du Granon se jede teprve podruhé, co jsem našel. Ten kopec vypadá hodně ošklivě.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    O'Connor a Hirschi... a jedu dolu...
    ROMI
    ROMI --- ---
    kua O'Connor mi odstoupil, jsem si rikal, ze by mohl jeste nejaky etapy zkusit s tou nohou, ze se da dohromady. Tak to byl nepovedenej vyber. MvdP hned za nim :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    SUMAC: Kua, dik. V tech Fr kopcich mam furt rezervy
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    DUKED: to neni Alp dHuez ale zitrejsi prvni kopec Lacets de Montvernier, dvojka cst.
    DUKED
    DUKED --- ---
    MATISK0: Alpe d'Huez se jede ve ctvrtek, ne?
    DUKED
    DUKED --- ---
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    zajtra to bude krasne
    CURFEW
    CURFEW --- ---
    Včera mi čorli na Podolské ul. kdyby se to k vám dostalo ..zmrdství chce být potrestáno

    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Jak tu někdo psal, že je letošní Tour nuda, tak absolutně nesouhlasím. Každý den se něco děje, závodí se, nic ještě není jisté.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Ten Lenny nema stesti
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Magnus! zaslouzene
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Pěkný závěr.
    ROMI
    ROMI --- ---
    hustej dojezd zase, parada :) cort respekt, chvili jsem veril, ze mi to vyhraje Thomas :D
    DUKED
    DUKED --- ---
    Cort 👍
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam