• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SMOKY: Spadl jsem na namrzlých schodech a měl jsem smůlu na špatný dopad.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HUGH_BOYLAN: Co si delal ? Taky mam srouby v kycli, ale uz normalne jezdim
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    PAN_SPRCHA: Tam se všichni obětovali totálně pro něj, Thomas, Landa, Nieve, a další, tahali pořád.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: jako neviděl jsem na žádný Tour že by Froome zůstal sám 20km před cílem do kopce. Proto se nikdy nepovedlo Frooma utahat. Tenkrát to zkoušel Movistar, ale i když Froome zrovna neměl den, vždycky u něj někdo byl, což se nezdá ale ono to udělá minuty
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    FORELLI: A přitom na živo mi přijde, že takové hovna nemele.
    Jinak drobná vsuvka ještě z Krakonoše. I když moc nejezdí a mo na to nemá, tak přehled má pořád jako hodně dobrý. To jak prolitnul balíkem dopředu, to se jen tak nevidí.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ROMI: Drákula vyhraje, Velogames nemá smysl už sledovat.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: my dva nejoblibenejsi jezdci v riti :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ani se mi nechce divat na Velo, dnes byl den na hovno MvdP odstoupil a Pog vyhorel :) a dalsiho vrchare tam uz vlastne nemam kua :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: jj uz jsem myslel, ze je nezmrdelnej :) proto me to prekvapilo dneska tolik, kor kdyz byl jeste happy pred kopcem poslednim. Konecne taky nekomu vysla ta taktika utahat leadra, skoda, ze to nevyslo na Frooma nikdy, kdyz jsem chtel, aby je nekdo porazil :D
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    FORELLI: Nevěřím.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: právě protože si Emirates vybírá prostě nejlepší dostupné vrchaře a už neřeší jestli jsou do týmu nebo ne.

    Majka a Soler se jako domestici fakt nijak výrazně nepřetrhnou.
    Bennett byl asi dobrej Kauf, ale holt smůla.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    IMHO UAE jede už třetí tour jako Pogi solo team. Do teď tk vycházelo ale letos už asi ne. Jumbo jede jako team a má tam top lidi co se všechno objevují.

    Pokud UAE bude chtít za rok vyhrát bude to team vs team. To znamená že budou muset přivést Almeidu a Ayusa plus další a prostě je obětovat jinak to nepůjde. Team vs team. Příští tour může být ještě lepší!
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    HUGH_BOYLAN: víš co, realita je taková, že spousta diváků právě třeba bejka cení, že je to jako sranda... Smutný no.
    BATY
    BATY --- ---
    PAN_SPRCHA: Na to se docela těším, až nám se přijde napsat dojmy ;)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    FORELLI: Uděláme startup a vybereme peníze na československou verzi GCN, kterou budeme všichni vezdejší komentovat? Možná by pak byl komentář snesitelnější. Za rok až dva může experta na motorce dělat Sagan. Nebylo by to krásné?
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Ten Kozubek je snad ještě větší chytrolín než bejk...
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ATOMIKS: Procházky zatím musím opatrně. Až půjdou šrouby jednou ven, což vypadá nadějně, neboť to srostlo poměrně dobře, tak se uvidí, co dál. Ale na to kolo chci ještě vyrazit někdy.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    A Králík ještě furt neví že Pogačar rupnul:)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    HUGH_BOYLAN: si teď dávám reko po šroubech v zápěstí. dlouhé procházky. potkávám hodně cyklo a překvapuje mě, že více než polovina jsou holky.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Skvělá Tour zatím, výborná podívaná. Až mi občas cuklo v nohách, ale pak mi na to šrouby v kyčli řekly, abych se uklidnil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam