• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    CUKI
    CUKI --- ---
    JAZ: To chápu podle mě tam být neměl, o tom co se dělo nemám vůbec potuchu, dokonce ani závodníka neznám. Ale pokud je to tak jak se píše, neměl mu to už na počátku vůbec dovolit a nebo když se mu to přestalo líbit měl to řešit osobně.

    Je možné, že opravdu podváděl, ale řešit to takto, je podle mě naprosto mimo.
    JAZ
    JAZ --- ---
    ROMI: je to o slovíčkaření :) "Riders must be fully self-supported and not receive any private outside assistance."
    CUKI: akorát, že pořadatel si udělá co chce a není jak se odvolat, přesně jak píšeš s běžkyní
    CUKI
    CUKI --- ---
    JAZ: To jo ale měl mu to rovnou zakázat, pokud to neudělal, nemá na to bez důkazů IMHO právo.

    Ale tohle se děje. Jenda běžkyně od nás z týmu byla diskvalifikovaná zpětně za to, že na desetidenním ultramaratonu využila svou možnost přestávky (na tu měl nárok každý) moc brzy. V pravidlech o tom nic nebylo. Vyloučena byla až po závodě, aby se dostal na stupně vítězů krajan pořadatele.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ROMI: možná díky tomu teď získá pozornost. co si budeme povídat, málokdo o tom závodu věděl.
    ROMI
    ROMI --- ---
    JAZ: tak zakaz byl, porusil, tak se nemuze divit :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    RICK: prasárna, ten pořadatel nemá nejmenší argument a používá úplnou demagogii s tím srovnáváním nesrovnatelných časů. Ale Dan tomu šel bohužel hodně naproti, v takových závodech je opravdu zákaz jakéhokoliv doprovodu včetně fotografa. I když se v autě nesvezeš ani metr a nevezmeš si z něj ani bidon, tak už jenom to, že se pravidelně vídáš s nějakým kamarádem tě psychicky nakopne oproti tomu, když jsi na druhé straně Evropy úplně opuštěný a odkázaný sám na sebe.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    NAKASHI: propad v rankingu jim koreluje s covidem
    CUKI
    CUKI --- ---
    LOPIK: A on byl v autě? Co jsem z toho pochopil tak ne. Jen by mohl být.
    BATY
    BATY --- ---
    NAKASHI: Právě by měli jet, aby si mohli říct o výplatu v jiném týmu :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    V Astane maji prodlevy s vyplatama, tak jim to moc nejede holt..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    CUKI: Tam ale asi nesedí s fotografem v autě :)
    BATY
    BATY --- ---
    RICK: To nasere 😬
    CUKI
    CUKI --- ---
    RICK: To snad ne. Kdyby takhle vypadala Tour, tak by nikdo nedojel ani první 3 etapy.
    RICK
    RICK --- ---
    CUKI: LOL
    Je to největší křivda v životě, reaguje vítězný závodník na vyřazení
    https://denikn.cz/minuta/922325/?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ATOMIKS: oni jsou i let v žebříčku úplně mimo

    Teams | ProCyclingStats
    https://www.procyclingstats.com/rankings/me/uci-teams
    DUKED
    DUKED --- ---
    Van Aert teď pojede za tři. O Jumbotřesení a srovnání počtů ve žluté bitvě - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/ohlasy-16-etapy-tour-jonas-vingegaard-jumbo.A220718_065026_cyklistika_tm2
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    kdyby jste mi nepřipoměnli, že Astana je na TdF, tak bych si myslel, že ten tým už není. přijdou mě totálně neviditelní.
    JAZ
    JAZ --- ---
    SUMAC: Astana vždycky peníze najde, navíc jim vypadne z pásky Nibali. A Cicconeho bych nepřeceňoval, i v Treku musí vidět, že není schopný jet v top intenzitě dva dny v kuse, natož pak tři týdny. Každopádně s Alpecinem máš pravdu, to by mohla být dobrá volba.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ATOMIKS: tak ho dostane Kamna....cort má etapu. Kamna měl pěknou smůlu
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Magnus Cort out. Škoda, měl našlápnuto na největšího bojovníka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam