• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    WvA překvapil
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Stáj Astana suspendovala Lópéze, kolumbijský cyklista se měl zaplést do pašování drog | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/sport/ostatni-sporty/cyklistika-miguel-angel-lopez-udajne-pasovani-drog-astana-staj_2207221329_mim
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Attilu Waltra zrazil motorkar, prisiel iba o zuby a bicykel
    https://twitter.com/ValterAttila/status/1550207610103730181?s=19
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    BATY: Nojo, tak třeba ještě vyhraje zítra časovku.
    A Nepojede si třeba spravit chuť na Vueltu?
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRAT: Jo to myslím. Ale dělám si prdel :)
    Spíš chudák, přijede připravenej na Tour jako nikdo, forma jak 🍇 a stejně nevyhraješ :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    BATY:
    ONDRAT:
    Přesně tak Pogi tam předvedl něco užasnýho, jen Jonas v té 11.té etapě fakt zazářil a předvedl něco z jiné planety.
    Od byl do té doby asi 40 sec za ním. A dal mu na konci 3 minuty!!! To byl fenomenální výkon. A není moc možností jak ho stáhnout, Pogi je spíš univerzál a takovej náskok můžeš stáhnout jen v kopcích, což se proti vrchařovi těžko v praxi praktikuje :-D

    V časovce na rovině to IMHO nestáhne ani kdyby ho před startem někdo nakopal do koulí :-D
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    BATY: Myslíš ten výbuch na 4km stoupání, ke kterýmu ale přidal 3 vyhraný etapy? Za mě Pogačar podal skvělej výkon, těžko mu něco vyčítat.
    BATY
    BATY --- ---
    CUKI: No, těch 1000 Kč na výhru Pogiho v Tour už mi nikdo nevrátí... Sem nečekal, že takhle totálně vybouchne ;)
    CUKI
    CUKI --- ---
    ROMI: Za mě tak či tak super gesto. A pro mě tedy největší překvapení celé tour. Protože jsem si od počátku byl naprosto jist Pogačarem, stejně tak jako WvA v Zeleném. Ještě před začátkem celé Tour.
    A to jsem si tedy fandil, že Sagan alespoň trochu něco vybojuje i když jeho čas už je dávno pryč :-(
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ATOMIKS: Taktéž mi to přišlo částečně taktické, byť to považuji za krásné gesto. Chtěl se vézt za ním, aby byl připravený na případný nástup. Kdyby jel sám, mohl akorát zbytečně pálit Watty.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    BATY: ROMI: nebo si na něj počkal jak na leadout .o) takhle by jel bez něj a co teď koukám, tak by měl 1:30 ztrátu na WvA
    ROMI
    ROMI --- ---
    ATOMIKS: Tak pro nej win win situace, mel naskok velkej, tady by mel asi 10 vterin, to by ho bejspis stejne dojel jeste, takhle si oddychl, ziskal plusovy body u vsech a pak mu jeste natrhl prdel v kopci. Ale mozna je to jen dobrej kluk a vidim za tim az moc veci. Kazdopadne frajer, ale fandit mu nebudu nikdy 🙂
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Chudák Geschke se rozbrečel když dával rozhovor o ztrátě puntíků. Že by to byl největší úspěch v celé jeho kariéře která končí.
    Škoda no. Jonas to vedle žlutý tak moc vážně nebere
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Štybar na tour v čase 1:40
    BAS DOODSBANG VOOR HOND HOFSTETTER | TOUR DE FRANCE 2022 #16
    https://youtu.be/13Ym04MjWEc
    BATY
    BATY --- ---
    BATY: mi ujet
    BATY
    BATY --- ---
    ATOMIKS: Takhle se na to potom dá koukat, ale myslím, že v tu chvíli tě to nenapadne asi... Hele spadnul, tak na něj počkám a potom už bude blbé mu ujet, pokud se to samé stane mě a nebo už se do konce etapy ani nebude o nic pokoušet...
    VITI
    VITI --- ---
    MAESTRO_007: nevim.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    VITI: tak proč čekal?
    VITI
    VITI --- ---
    MAESTRO_007: 'spravedlivý souboj v kopci' -> to ale plati i ve sjezdu :-)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    MAESTRO_007: vsichni to maji stejne takze dava. daleko mene objektivni byla prvni casovka kdy si tymy muzou vybrat podle pocasi jak kdo pojede.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam