• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Jinak bodovacka!!!
    1. WVA 480
    2. Philipsen 286
    4. Laporte 171
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Tak Wout je prirodni ukaz, dokazal v minulosti vyhrat horskou etapu z uniku a v podstate uz vyhral ve world tour jakejkoliv typ zavodu od dlouhy klasiky pres spurt, casovku, samostatnej unik v zaveru letos atd. Je dlouhodobe nekolik let po sobe dominantni, resime ho tu prakticky vzdy, kdyz v zavode nastoupi. Byl skvelej pred tim i v cyklokrosu. V jeho performance nejsou moc velky vykyvy smerem dolu.

    Me spis smrdel ten McNulty a Bjork v 17. etape, pred tim jeli dost na picu, pokud tahali peloton, tak na unik ztraceli. A kdyz byli v uniku oni, tak relativne brzo odpadli. A pak najednou oba zajedou zivotni vykon v ten samej den..

    Jonas je mi sympatickej, ale castecne souhlasim, ze ten jeho posun za dva tri roky je enormni a trochu podezrelej.

    Nebo treba loni na jare Bahrain, zajeli strasne super vysledku, pak jim udelali staru na Tour a od ty doby uz tak skvely nejsou..
    YANKEEE
    YANKEEE --- ---
    FORELLI: ač mi je králíkův projev často nesympatickej, uznávám, že s ním sdílím preventivní obranu před iluzí. ač mi bylo Jumbo bližší než IG nebo UAE, něco mi tady taky smrdí (možná ty ryby nebo co). A to že VWA po celodenním tahání úniku utrhne na Hautacamu kolumbijskýho vrchaře o deset (možná patnáct) kilo lehčího, je taky podeželý...
    kouká se na ty souboje hezky a některý etapy jsem prožíval s emocema, ale už se raději připravuju na rozuzlení, abych pak nebyl moc zklamanej...
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    D1RABBIT: sorry, ale meleš trošku hovínka (nic ve zlym).
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: on ty ryby neprodával, on je jen čistil, ne? .o))
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Za me jedna z nejhezcich Tour.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Mě osobně příjemně překvapil Geraint Thomas https://www.cyclingnews.com/news/thomas-over-the-moon-to-seal-tour-de-france-podium-place/

    Vždycky tam nakonec byl, manko nabral, ale nijak velký. Ostatně měřil se s Vingegaardem a Pogačarem. V časovce ztratil jenom 30s. Poctivej a dobrej výkon.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    jak to bylo prvních pár dnů až překvapivě bez DNS, DNF, tak pak se to obrátilo
    As the 2022 Tour de France draws to a close in Paris on Sunday evening, it will do so with the fewest finishers in over two decades as just 135 riders raced into the capital to take on the final kilometres of the race on the Champs-Élysées.

    With 41 riders having abandoned the race during the past three weeks, a hefty chunk of the 176 men who started the Copenhagen time trial on July 1 have been forced out for a variety of reasons.

    Only four squads – Ineos Grenadiers, Groupama-FDJ, Intermarché-Wanty-Gobert Matériax, and B&B Hotels-KTM – head to Paris with complete eight-rider squads, while at the other end of the scale AG2R Citroën, Israel-Premier Tech, and UAE Team Emirates limp home with three, three and four riders, respectively.

    Attritional Tour de France sees fewest finishers in two decades | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/attritional-tour-de-france-sees-fewest-finishers-in-two-decades/
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Takže Wout včera pil, dneska to odjel bez zájmu a úplně na klid.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Na Velogames je aj Tour de Femme, v lige som zatim jediny. To mozna aj vyhraju 😃
    VITI
    VITI --- ---
    CUKI: spis bylo videt, ze jak oliznul skalu, tak dost zvolnil ... IMHO konec jel podle vysilacky na VanAerta
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Ale Julien po vylieceni zranění vyhral prvu Valonsku etapu. To som necakal
    CUKI
    CUKI --- ---
    BATY: Přišlo mi že to jako vrchař prostě přepálil. Jak se přecházelo do posledního výjezdu, tak už to nedával.

    V každém případě i když to nebylo fenomenální jako první Pogiho výhra před Rogličem a ty mezery v těch časech jsou fakt obrovské, jako snad nikdy, tak přesně tohle trio si to zaslouží oprávněně. Protože jsou o parník před ostatníma
    WvA 3 etapy a kdoví co zítra, Pogi 3 etapy, Jonas 2 ale minimálně ta první byla s obrovskou dominancí...
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    To není otázka, to je jasné že jí chce vyhrát.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    BATY: Toť otázka.
    BATY
    BATY --- ---
    HUGH_BOYLAN: Ale chce snad vyhrát etapu, ne?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    BATY: O zelený dres už přijít nemůže, tak je to jedno, ne?
    BATY
    BATY --- ---
    HUGH_BOYLAN: Wout by neměl alkohol, aby zregeneroval na zítřejší sprint...
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    V Jumbu bude každopádně dneska velký večírek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam