• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    koukám, on Andy má svůj pouze ženský tým? jsem viděl, že jezdí po všelijakých závodech (Andy) dělat interview a byl před nedávnem i v Česku
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    D1RABBIT: to byl krásnej ročník, jak si je Cadel natřel všechny na chleba. Andy byl fajn, akorát jen do vrchu.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: no to je uplnej blazinec...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: Andyho mam rad, ale bracha cistej nebyl, i ty jeho tymy mely dost skraloupu. Dost bych o tom pochyboval, ze tehdy nekdo cistej jezdil :)) z lidskyho hlediska samozrejme mnohem sympatictejsi a fer nez Contador.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Jak je tam ten Wout furt terorizoval, si rikam, jestli to bylo podobny za Merckxe. Neuveritelnej vykon.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ja hlavne doufam, ze se da Egan dokupy a pristi rok si to rozda s Jonasem a Tadejem
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    D1RABBIT: tak zrovna tu jedenactou etapu pres Galibier zhodnotili na eurosportu jak stage of the decade. A ten pokus UAE na Peyragudes byl taky super.

    Oproti lonsku ta tour byla z hlediska gc mnohem vic zajimava, zkus se povznest nad to, ze byl nekdo lepsi nez Pog.

    Ja mam rad Pogacara i Jumbo, aspon byla ( a doufejme ze jeste do dalsich let bude) nejaka zapletka.

    Jinak teda chudaci spurteri letos :))
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    D1RABBIT: ok, ta část tvého příspěvku která čerpá z reálných dat je v pořádku, ten zbytek je prostě balast. Samozřejmě nemám problém s tím se ti v případě prokázání nějakého dopingu v případě Vingegaarda omluvit. Zároveň s tebou nesouhlasím ohledně toho že by letošní tour nebyla zajímavá, ale jasně, to je věc osobního pohledu.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Alaphilippe znovu v problémech. Kvůli covidu odstoupil ze závodu Kolem Valonska - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/julian-alaphilippe-zavod-kolem-valonska-covid-odstoupeni.A220725_142444_cyklistika_ivt
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    NAKASHI: jj (to bylo jeho blonďaté období, jak by připomenul Králík)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ATOMIKS: hlavne ten rok/jaro 2011 byl famozni
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    četl jsem si seznam Gilbertových výher a v třetině jsem usnul .o(
    legenda, neasi https://www.procyclingstats.com/rider/philippe-gilbert/statistics/overview
    SUMAC
    SUMAC --- ---

    kdo jiny tohle umi, nikdo.
    CUKI
    CUKI --- ---
    D1RABBIT: Jako má sice teď čas k dobru oproti Pogimu, ale ani to mu nepomůže :-D
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    zadny sport neni cisty! a kazdy sport je primarne o penezich a kdo jich ma vic, tak vyhraje...

    Silnicni Cyklistika narozdil od vetsiny dalsich sportu je ale smesice strategie, team work, individualnich vykonu a pripravenosti, ridicskych schopnosti z kopce, krasny prirody, ukazky architektury a kultury kama se jede, primeho kontaktu se zavodnikama na trati a i honenim a porovnavanim se v KOM na Strave. to zadny jiny sport nema, takze to je za me nejlepsi sport, tecka.
    CUKI
    CUKI --- ---
    Tenhle sport nikdy nebude čistý, vše je o to co ještě není na listu :-(

    Na druhou stranu, málokterý sport má ten list tak vydatný jako cyklistika. Viz nedávný atak na tenisty, co si dají před zápasem, aby je nebolelo a považují to za ok.

    A nutno také dodat, že ten doping většinou sice pomůže, ale sám o sobě je marný...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    JAZ: Colbrelli je, myslim, jasnej doper. Samozrejme zadny dukazy nemam.
    Mohoric je skvelej a hlavne je to blazen, co nema zabrany ve sjezdu.
    Landu na Giru jeste beru, vetsinou se pripravil o podium nejakou chybou a padem, je i mentalne labilni. Ale potencial v horach ma obrovskej.
    Haig se uvidi.
    Caruso mi prisel podezrele dobrej loni. Padun tam to uz trochu smrdelo. A byli i dalsi, ted jsem linej hledat. Ale jak pises, nekomu lezej v zaludku urcite..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: já vím že není zakázaná, jen to prostě udělá rozdíl, stejný jako měli dřív ve SKY.


    D1RABBIT: no osobně si myslím že v té šedé zóně se pohybuje i Pogačar resp. celé UAE.


    JAZ: u Bahrainu právě přišli na hromady prostředků, ale všechny povolené
    JAZ
    JAZ --- ---
    ROMI: no letos mají 14 vítězství, z toho 7 ve WT, San Remo, Valonský šíp, 3 místo v GC na Giru, a jsou 4. nejlepším týmem v žebříčku, to není zrovna hrozný :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    JAZ: letos vysledky nemaji zadny ale ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam