• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Transcontinental race: „Four mandatory control points guide their route and ensure a healthy amount of climbing to reach some of cycling’s most beautiful and historic monuments.“
    ČR: hold my beer!

    (Fioně Kolbinger v Žatci ukradli tašku i s trackerem.)

    https://twitter.com/transconrace/status/1552195399062011905
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Team radio bolo aj počas TDF? Som si toho nevšimol
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    A dnesnu etapu ich tam tiez popadalo dost, ze mozno do poslednej etapy ich vyrazi menej ako polovica
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    D1RABBIT: zeny nemaju tolko závodných dni, a pohyb v pelotonu nemaju kde trénovať 🤷🏻‍♂️
    ROMI
    ROMI --- ---
    BATY: no jo milenialy se musi chvalit, budu si to pamatovat :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    HUGH_BOYLAN: jako programator nikdy nepouziju data, kdyz mluvim o datumu :) a poucovat muzes, kdyz tam ty chyby vidis i ty.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Jsme čistí, každý z nás. Jumbo dominuje a už zase padají i otázky na doping - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/jumbo-visma-tour-dopingove-otazky-dominance.A220725_174550_cyklistika_mt2
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    BATY: Ale tohle ta situace není. Pochopil bych to, pokud by se ve větě či souvislosti vyskytovala data ve smyslu IT.
    BATY
    BATY --- ---
    HUGH_BOYLAN: Není to úplně hrubá chyba, jsou situace, kdy i datumy můžeš použít... :)


    ROMI: Než začneš s něčí kritikou, tak je dobré nejdřív ho pochválit, třeba: "Parádní článek! Moc se mi to líbilo, až na 3 drobné vady, které bys mohl opravit a to, že tam máš špatně fakta, data a bohužel i gramatiku." :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ROMI: No, člověk, který používá "datumy" místo správného tvaru "data", by neměl o gramatice poučovat nikoho.
    CUKI
    CUKI --- ---
    HUGH_BOYLAN: Hodně dementní překlad, ale ten čas prostě měla.
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: aha, ja jsem na clanek nekoukal, tak to pak jo, to jsou lojzove, kdyz na to koukam, ale novinarska prace uz neni leta, co byvala :) se mi stalo, kdyz jsem upozornil typka, co psal pro Freeride, aby si upravil fakta, datumy a gramatiku, kdyz uz neco pise, tak mi doporucil klidovou terapii s mickem misto, aby byl rad, ze mu to nekdo napsal, aby to mohl opravit :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    D1RABBIT: To je hodně dementní interpretace originálního vyjádření.
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: kdyz uz to hanis, tak dej odkaz i na to vyjadreni buchty
    ROMI
    ROMI --- ---
    DUKED: ach jo, cajzl lina
    CUKI
    CUKI --- ---
    DUKED: Au, tedy jinak jasný vítěz nejede? Dokonce možná ani Roglič?
    DUKED
    DUKED --- ---
    Pogačar upravuje předsezónní plány. Vynechá Vueltu, soustředí se na MS - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/tadej-pogacar-vuelta-neucast.A220726_123616_cyklistika_ivt
    CUKI
    CUKI --- ---
    LARS_GUNNER:
    MAESTRO_007: Já vidím spíše problém, že ten doping je vždy napřed před kontrolama, tedy jediné co se zjistí je , jestli se nenašli látky na seznamu. Jenže oni na něm pravděpodobně vůbec ještě nemusí být...
    ROMI
    ROMI --- ---
    MATISK0: ci kraso husty, ta buchta v bilym jako nekouka na cestu, nepochopim
    MATISK0: jj taky jsem na ni koukal, ze asi dost silnej otres mozku a jde tam jak zombik :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    LARS_GUNNER: + po testujou prvnich pár lidí a několik náhodně vybraných po každém zavode
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam