• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ROMI
    ROMI --- ---
    Dobrej trik Jumbo jak mit cely podium 🙂
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    UCI je kapitola sama pro sebe.
    JAZ
    JAZ --- ---
    Chápu, že pro UCI není retardér v posledním km sprinterské etapy problém, když musí věnovat čas těm opravdu závažným problémům, jako pokutování jezdců za to, že dají dítěti vedle trati bidon.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Někde psal, že to úplně přehlédl
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Solidní haldoprc teda. Chyba jednoznačně jezdce, ale jestli školácká, to nevím. Nic příjemného, nechat si takto vyrazit řídítka...
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    prave dost nechutky crash celeho pelotonu na Burgosu 500 m pred koncem, lidi v 70km/h nalitali do zabradli. davat to sem nebudu, je mi z toho zle.

    za vsechno muze jeden chlap z Jumbo co spadnul ze treti pozice na zvysenem prechodu. naprosto skolacka chyba. sileny a tyden pred vueltu kde maji vsichni tihle lidi jet.
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    CUKI: samozřejmě lze, ne každý má doma v bedně s nářadím šídlo...u křížového šroubováku se to dá předpokládat. Šídlo je samozřejmě vhodnější
    CUKI
    CUKI --- ---
    THEFLON: křížovým šroubovákem? Není lepší použít obyčejné šídlo?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    do jakého vězení přestoupí Lopéz? .o)

    ale stejně tak můžeme psát nastávající sbohem a díky za ty ryby: Porte, Valverde, Niballi, Dumoulin, Gilbert
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Od 1.8. běží přestupy, máte někde něco zajímavého? Na obvyklém místě zatím nic není - http://www.cyclingfever.com/transfers.html, ale co mi přijde zajímavé:
    KRISTOFF Alexander: Intermarché-Wanty - Gobert Matériaux -> Uno-X Pro Cycling Team
    HAYTER Leo: Hagens Berman Axeon -> INEOS Grenadiers
    COSTA Rui: UAE Team Emirates -> Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    MATISK0: co neni zavod UCI zadne velke stranky nezajima. kriteria jsou lokalni exhibice a moc se o tom nikde nepise a statistiky se nevedou.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MATISK0: GCN ?
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Prosím vás šikovnějších, kde na netu okrem PCS najdem vypisane zavody, teda vlastne výsledky?
    Vcera bolo v Holandsku kritérium, kde bol Jakobsen, Taco a dalsi z tour plus amatéri, a na PCS ziadny zaznam a nebiem kde inde su aj taka mensie zavody, a mozno aj s obrazom. Ale to asi chcem vela 😃
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    BINARY_PARANOIC: se neboj, tady je to primarne o cyklistice. staci se podivat na Stravu a o kolik ty profi zensky letos predjely chlapku co akorat kecaj :)
    VITI
    VITI --- ---
    LARS_GUNNER: co shanis? dyk je vsude fura kol.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    MAESTRO_007: řetěz byl hraniční a šel hned dolů. Kazeta právě hezky drží. Zkoušel jsem to důkladně. :-)
    Jen tak btw. jsem dnes volal ke Štěrbům kvůli novému kolu na příští rok a moc mě nepotěšili. :-(
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    skodaaa Štyby.... těsně, pěkný nástup

    Tour de Pologne Giro di Polonia Ronde van Polonie 2022 - Stage 4 Etape 4
    https://youtu.be/r1FT-d_sV7Q
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam