• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ROMI
    ROMI --- ---
    Remco jim naklada
    ROMI
    ROMI --- ---
    MATISK0: pisou, ze covid nakonec
    ROMI
    ROMI --- ---
    D1RABBIT: neee jeste Hayter a Herrada jo kua, ci voe 4 jezdci mi odstoupili dneska :D
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Ano, Vuelta byla vždycky jen pro otrlé, navíc na sklonku sezóny a leckdy už se někteří jezdci vidí v novém týmu. Letos mi to však přijde extrémní. Čekal jsem spíš exodus až v posledním týdnu.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Řídne to tedy povážlivě. A to je teprve druhý týden.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ci voe tak dalsi :D
    RICK
    RICK --- ---
    Bennett OFF... zelená soutěž rozhodnuta
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Bennet odstúpil, ale asi nie pre Covid.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Sakra Affini mi odstoupi pred casovkou kua :) sbohem Velo :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    D1RABBIT: ano a přesně to mě irituje, nedokážu to číst :-)

    že se to ostatním čte dobře a že je to člověk co má znalosti a vědomosti o cyklistice určitě nerozporuj, chápu :-)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    MAESTRO_007: Taky píšu v mainstream médiích i napříč sporty, roadcycling.cz např. vůbec nečtu, takže Matějku neznám.
    A pohádkář bych řekl Macek teda rozhodně není, podává to dost expresivně, ale nepamatuju si, že bych od něj někde četl nějakou vyloženou hovadinu, naopak pro ty knihy o TdF, Giru toho musel spoustu nastudovat...
    JAZ
    JAZ --- ---
    MAESTRO_007: no vidíš, třeba já roadcycling.cz už vůbec nečtu, přišlo mi, že Matějka v půlce článků byl zaseklej někde v osmdesátých letech a ve druhé půlce si vyřizoval své osobní účty a pomlouval všechny okolo. Zato Macek je pro mě fakt legenda, jeho kniha o Giru je naprosto fenomenální v celosvětovým měřítku :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    To Jumbo bude hodne dobry, z tech znamejch odejde asi jenom Teunissen?
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Valter a Tratnik do Jumba
    Team Jumbo-Visma | Valter, Tratnik and Gloag new reinforcements Team…
    https://www.teamjumbovisma.com/news/news/valter-tratnik-and-gloag-new-reinforcements-team-jumbo-visma/
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    HELLISH: mně třeba syn a otec Matějkovi z roadcyclingu.cz přijdou daleko lepší. Bývalý závodník a odborník, z každého článku se člověk dozví spoustu taktických a odborných věcí co v závodě přehlídl. Prostě kvalitní silniční zpravodajství. Občas mají sice trošku podivne osobní názory, ale za mě super.

    Chápu, že Macek se Vám líbí, ale když to člověk porovná tak je to fakt pohádkář .)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    SHEEPSCALP: "Píšící" asi víceméně jedinej, minimálně teda v denících, ostatní píšou v lepším případě průměrně, většinou ale jak kdyby horko těžko vylezli základku:)
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    MAESTRO_007: Za mě teda Macek jeden z našich nejlepších píšících sportovních novinářů
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: neni to o moc horsi nez Evenapoel. Proste se bude rikat Remco a Cian
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: doufám že ten přechod k seniorům se mu nepodaří, protože tohle psát víckrát tak si zlomím prsty na klávesnici
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ty články na idnes nedávám :D ...Macek je blázen, chvílemi nevím jestli nečtu náhodou Pana prstenů nebo jinou beletrii :-)

    Občas dobrý rozhovor tam je, to zas cenim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam