• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: zrovna jsem překlik z energetického auditka a příspěvek jsem chvilku chápal trochu jinak.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Uran 👍
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: jojo.... teď už si jenom Remco dojede v klidu pro první GT
    ROMI
    ROMI --- ---
    jeho mi asi uz ani lito neni, spis je mi vzdy lito, ze pak neni zavod dramatickej :)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    PAN_SPRCHA: o smůle taky nikdo nic netvrdí, naopak říkám, že je trochu janek
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HELLISH: no včera neměl smůlu, ale udělal blbost. tam mohl ještě přizabít Wrighta v tý rychlosti.
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    Jsem jedinej, komu je Rogliče fakt líto? Sice je to trochu janek, ale na druhou stranu jezdec, kterej se fakt nebojí útočit, obrovskej bojovník..
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ale upřímně se přiznám, že v těch pravidlech se zónou se ztrácím a ne úplně to vždy chápu. Tady ale myslím, že by šlo o čisté rozdělení skupiny, a počítal by se skutečný čas bez ohledu na to, jak přejeli 3 km do cíle.
    BATY
    BATY --- ---
    ROMI: Nezískal by nic, ale ztratil by 8s.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ROMI: To není úplně jisté, ten se dost nadělil a on úplně vepředu nebyl, jestli jsem dobře viděl. To mohla být klidně minuta v etapě, kde se nic nedá ztratit.
    ROMI
    ROMI --- ---
    proc by jako fingoval defekt, by stejne dojel s pelotonem ne, takze nechapu, co by tim ziskal.
    ROMI
    ROMI --- ---
    NAKASHI: klasickej Rogla :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: A je to někde vidět? Jako teď jsem se na to podíval znova, a vůbec mi nepřišlo, že má defekt.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Rogla is the new Porte?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Tak teď už jedině Mas může něco předvést.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    NAKASHI: mi přijde, že padá každou chvíli, velká škoda
    uvidíme co Mas....
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    COCOBRYCE: velka skoda, letos mel fakt peska
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BATY: jojo, on to právě svliknul když se narychlo promotával pelotonem dopředu v reakci na ten nástup
    BATY
    BATY --- ---
    NAKASHI: A píchnul vůbec nebo to jenom dělal, protože nestihl Roglův nástup?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam