• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ROMI: dik, tahle Vuelta byla fakt bizar poctem odstoupeni. Jako vyhrat nyx ligu z pozice Overall Rank: 9336 of 17753... Nic moc jako
    ROMI
    ROMI --- ---
    Gratz Nakashi za Velo, koukam, ze jsem to s tema 3 jezdcema malem dohnal na prvni misto :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Těžko říct, nejsíš jo. Něco mi na tom přišlo divně, ale dívám se na to poněkolikáté a nevím. Spíš jenom toho rozjížděče pro Pedersena. Pedersen to asi prokoukl docela brzo, ten jeho rozjížděč ho dovezl k Ackermanovi, ale to už Pedersen šel ze sedla a zleva přes a bylo mu to jasné, mi tak připadá. Ale měl to už daleko.
    DUKED
    DUKED --- ---
    MATISK0: Je ti tak. Dost me mrzi, ze se aspon jednomu z nich nepovedla aspon etapa
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Skoncila jedna velka era
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Zdálo se mi to nebo tam Pedersena nachytali na Ackermanna a místo toho spurtoval dál Molano?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Fuj fuj, oškliví spurteři. Porušuli pravidlo o linii spurtu, snad všichni...
    Uf, ještě že tak, alespoň to byl úchvatný spurt a dalo se na to dívat.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ROMI: Je škoda, že není schopný uznat svoji a chybu a tím se z ní poučit.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Obvinit Wrighta opačným důkazům navzdory? Jak Roglič neunesl svůj další pád - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/primoz-roglic-fred-wright-obvineni-vuelta.A220911_080654_cyklistika_mt2
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Já patrně drtil první kilometry na tříkolce.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    PAN_SPRCHA: To jsem o půl roku prošvihl.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Nevím jestli je tu vůbec někdo, kdo byl na světě když Belgičan naposledy vyhrál Grand Tour.....na jaře 1978
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    DUKED: Chytil se pozdě, škoda, mohla to být na závěr ještě legrace.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Strasna skoda, ze tomu Carapazovi nevysel prvni tyden. Tri vyhrane etapy - kloboucek
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Hlavně mi přijde že Wright jako spurtér má trochu větší zkušenosti ohledně spurtu skupiny čistých spurterů co si může a nemůže dovolit. Roglič se tam motal úplně jinak než je mezi nima zvykem.
    BATY
    BATY --- ---
    MAESTRO_007: kde je to video?
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Rogla porušil pravidlo o držení linie spurtu a vecpal se někam kam neměl.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SUMAC: Wright mu zezadu vyrazil řidítka. To je fakt. Či je to chyba je relativní. Podíl mají oba.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    MAESTRO_007: četl a viděl jsem a na 98% všichni říkají že to je chyba Roglice
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SUMAC: stalo. Je toho plný internet. Video rozbory atd
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam