• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PLACHOW: no a na tri roky ma do Australie zakazany vstup. Australska pohranicni policie je vyhlasena svou zdrzenlivosti a tolerovanim cizincu.
    PLACHOW
    PLACHOW --- ---
    RICK: Hezký výlet do Austrálie, no.
    RICK
    RICK --- ---
    tak van der Poel dostal pokutu 1500 babek a už je na cestě do Evropy :-D
    DUKED
    DUKED --- ---
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SALO: přesně. Jako nechat se pres noc zatknout to se mi může stát když vypiju v přístavu deset piv a dám si tři lajny s Australanama na baru. A pak dělám bordel, ale ať udělal nebo neudělal cokoliv tak je to jeho demence
    SALO
    SALO --- ---
    JAZ: súhlas s prvou časťou, ale násilie fakt nie je riešením.
    JAZ
    JAZ --- ---
    ROMI: fakt nepochopím jak může něco takového vzniknout, normálně řeší týmy na hotelu každý detail jako tvrdost matrace, čističky vzduchu, převařují si vodu z kohoutku.... a Holanďani v klidu ubytujou Mathieua vedle uřvaných výrostků a ani za něj nejsou schopni vyřešit, že tam dělají bordel v 11 večer. Přitom před takovým dnem člověku stačí spát o 2-3 hodiny míň než by měl a je úplně v hajzlu, nejdřív jen psychicky a v pozdější fázi závodu i fyzicky. Vůbec se mu nedivím, že takhle reagoval, půl roku se připravuješ na jeden jediný den, pak přijde pár nevychovaných smradů co ignorují noční klid a všechna ta dřina z posledních měsíců přijde vniveč...
    ROMI
    ROMI --- ---
    RICK: A jeste se soudit kvuli takovy picovine, naplacat na zadek holkam, jemu dat pokutu a cau,
    RICK
    RICK --- ---
    ROMI: okořeně to je ještě tím, že o pas přišel na celý měsíc, takže tam bude muset celý měšíc zůstat... možná mu ho po soudu vrátí předčasně
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak tohle je slusnej bizar, to se muze stat jen jemu asi :D cely to je nepochopitelny :D https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/van-der-poel-mistrovstvi-sveta-wollongong-cyklistika-potycka.A220925_092710_cyklistika_jrv
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Ani jsem si v tom zmatku nevšiml že Sagan dojel sedmý.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    PAN_SPRCHA: taktický to fakt nebylo, to ehm vztahuju na to stříbro
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Takže můj tip 1. Remco 2. Matthews mi skoro vyšel
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FORELLI: ok geniální taktika počítat s tím že se čtyři cyklisti vzdají dobrovolně medailí
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    PAN_SPRCHA: ehm... :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    NAKASHI: První cena v demenci
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Tak ta druha grupa to dobre dojebala, bez vysilacek
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: snazili a maji stribro jaja
    DUKED
    DUKED --- ---
    Zacina byt dominantni
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tesil s Bejkem chytili Strakovu "nohy" nemoc?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam