• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    JAZ: na druhou stranu pokud to udělají takto lehké tak se dá čekat že se tam budou honit furt všichni i co na to nemají. Carapaz a EF už se nechalo slyšet že na Tour budou na doraz útočit se vším co mají pac jim to takto vyhovuje víc..
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tomáš Bárta je 3. Čech v Caja Rural.
    JAZ
    JAZ --- ---
    SUMAC: oni ani nechtějí vymyslet něco kreativního jak to dělá Giro, na TdF se žádné Monte Lussari a podobných pecek nedočkáme. Pro Tour je hlavní měřítko to, aby na vrchol kopce vedla dálnice a dalo se tam postavit zázemí pro 500 papalášů, co se tam budou celej den cpát sushi, tady komerce úplně převálcovala cyklistiku už spoustu let dozadu a lepší to nebude.
    Jinak trasa fakt nuda, to může klidně vyhrát nějaký uspavač hadů typu Almeidy. Byl bych rád, kdyby to odradilo Pogiho a šel by na Giro :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUMAC: Se zas uklidnime s Gaudem a vratime se do reality 😁
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Tour je teda dost nudná. Žádna poradna časovka a nudné kopce. To je postavený aby to unudilo Pogacara k smrti a v nepozornosti mu ujel někdo jako Gaudu a vyhrál to konečně pro frantiky.
    RICK
    RICK --- ---
    Dneska představení trasy TdF 2023, od 11:25 na ČT Sport/Eurosport.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Do dôchodku ich ide ale celkom dosť
    https://twitter.com/procycletrumps/status/1585217590451793920?s=19
    ROMI
    ROMI --- ---
    stejne zajimavy s tim dopingem, jak to nekomu zlomi vaz a nekomu ne :) https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/davide-rebellin-konec-kariery-pribeh.A221024_122251_cyklistika_mt2
    KENNYY
    KENNYY --- ---
    Kdybyste někdo chtěl delší trial na Rouvy, tak pošta.
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    D1RABBIT: to si můžeš za 1,5 roku zase připomenout, když nám počasí dopřeje :⁠-⁠D
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    ATOMIKS: Hele na SP tam jezdím možná už víc jak 10 let a nepamatuju si, že by tam někdy bylo fakt hnusný počasí. Jakože byl jsem tam několikrát v holinách...ale na samotný závod maximálně lehce pokapávalo...vytrvalý déšť jsem v Táboře zatím nezažil.
    A celkem mě to sere :-D
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Zatím až moc hezké víkendové počasí
    Program - SP T�bor 2022 - Cyklokros.cz
    http://www.cyklokros.cz/cz/sp-tabor-2022/program
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Gaviria do Movistaru
    DUKED
    DUKED --- ---
    MAESTRO_007: Zavist nejvetsi. Ten border Slovinsko/Italie, tam jsem propotil hektolitry potu, spousta vzpominek
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    DUKED: jo tam jsem byl :-) ta oblast je moje srdcovka. Tady sem vyhrabal foto z té etapy 2013 na Montasio. Mladý a divoký, v červeném tričku :D

    DUKED
    DUKED --- ---
    MAESTRO_007: Jsme 2019 sli na Montasio a jeli ze Sella Nevea az nahoru na to plato, ta cesta je strasne uzka, doufal jsem, ze nepotkame auto. Ale je to asfalt celou dobu, srovnat se to urcite neda. Giro se tam jelo tusim 2013, koncila tam etapa
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    DUKED: já chodím od Tarvisia napřímo a tam "normální" cesta nevede, tohle kopec objíždí a nahoru jede zapadlým údolím kde je nějaká šotolina stará zapadla. Ale co jsem hledal tak na Twitteru je pár zpráv, že to mají v plánu opravit do příštího roku nejspíš.
    DUKED
    DUKED --- ---
    SUMAC: Jj, koukam na to znova. Asi to bude kolem 20%. Jsem zvedavy, jak to vymysli. Mozna jen motorka jako doprovod?

    No, jestli pojede Roglic, tak se tam snad vydam misto Bondone. Slovinci vytvori paradni atmosferu
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    DUKED: 43% neverim pac ta cara segmentu vede nekam do svahu a ne po ceste. verim ze max je 22% a neco nad 10-11% prumer.

    na street view to vypada silene:
    a) musej to vyasfaltovat nebo tohle bude UCI Gravel ITT World Champs,
    b) pokud se dva sjedou tak mi neni jasne kde se predjedou a pokud tam navic pujste auta (?) tak to proste dojede za tim predjetym a sveho cloveka ztrati. pokud bude nekdo jako Guerreiro ve forme a pojede nekde v prostred pole, tak muze predjet pet set lidi a auto bude ve vyjezdu nekde 6 minut za nim. pri defektu tam asi budou muset mavat chlapci s nahradnima kolama jako na Rubaix.
    DUKED
    DUKED --- ---
    SUMAC: To jsou cisla 😉

    Average gradient:
    11.4%
    Maximum gradient:
    43.4%
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam