• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: přesně tohle mě taky hned napadlo, původně jsem chtěl všechno načasovat na červenec, ale Feminin a Sudery bych obojí rád jel, takže shazování zimních 5kg a smysluplný trénink musí začít hned teď :)
    VITI: z Broumovska pocházím a docela věřím, že podpora regionu bude velká, cyklistika tam má i díky MTB Sudetům a MTB Trilogy velmi dobrou pozici, navíc je tam velký potenciál Poláků, pro které je silnice mnohem víc než bajky. Ale taky z toho rozhovoru mám pocit že to může dopadnout tak, kdy se pořadatel po dvou letech urazí, že závod ještě pořád nevzali do světové série Grand Fondo a vykašle se na to... já bych k tomu určitě přistoupil trochu skromněji.
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: plany vypadaji az nejak moc ambiciozne, snad se to nejak nezpici ... uz se tesim.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: Už se na to chystáme, s týmovým parťákem. Ale bude to ostré. Týden po tom je Feminim, což bych určitě chtěl jet také, ale současně s tím se jede Mamut, kde jsem byl letos 3., a rád bych se vrátil pro lepší výsledek. Tak nevím...
    Rozhodně to ale znamená posunout přípravu o fous víc do zimy, letos jel první závod prakticky až Krakonoše (ten Mamut byl vícemeně omylem, náhodou, na poslední chvíli), takže jsem s přípravou moc nespěchal, a díky tomu nechcípnul na podzim, jako jiné roky.
    Ale rozhodně je super, že se takové závody vracejí, mohl by i K-ton. Toho je mi moc líto.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MATISK0: 2019 vyhrál slovinský CX Mistrák. Sám říkal že bych chtěl závodit v cyklokrosu a MTB, ale že mu to moc nejde, tak se bude soustředit na silnici a zkusí to možná později :D
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    PAN_SPRCHA: Jj, v prvním kole hotovo:⁠-⁠D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MATISK0: tak to by musel takový závod vyhrát o parník.
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Tadej druhej na mistrovstvích CX Slovinska.
    Mozna by mohl zkusit jit proti Aertovi 😀
    SALO
    SALO --- ---
    ATOMIKS: patrilo by sa dodať, že za svojho pôsobenia v čele zväzu spreneveril milióny eur a prakticky zničil slovenskú dráhovú cyklistiku...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Legendární dráhový cyklista Tkáč je po smrti, olympijskému vítězi a mistrovi světa bylo 71 let | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/sport/ostatni-sporty/anton-tkac-umrti-slovensky-drahovy-cyklista-uspechy-kariera_2212221936_mim
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    RICK: před registrace se ale zatím nedaří, aspoň teda mně ne :/
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    RICK: Velon mám rád. Pak dejte vědět jestli je to dobré :D
    RICK
    RICK --- ---
    nějaká novinka od Velonu
    A community for fans of pro cycling. Road Code gives access to exclusive content not available anywhere else. Road Code is your ONE PLACE FOR THE RACE
    Road Code | One place for the race
    https://roadcode.cc/
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    @roadcc
    ·
    1h
    Is that Cav on a Wilier?

    British champion ‘spotted’ in Spain riding Astana-liveried bike
    DUKED
    DUKED --- ---
    Cavendish se prý domluvil s Astanou a čeká ho dvacátá sezona v profipelotonu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/mark-cavendish-astana-angazma.A221220_085621_cyklistika_rou
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Este dobre ze iba koncept
    RICK
    RICK --- ---
    pěkný
    Cyklistický závod Tour de Feminin se exkluzivně otevře amatérům | Tour de Feminin
    https://www.tourdefeminin.com/cz/aktualne/cyklisticky-zavod-tour-de-feminin-se-exkluzivne-otevre-amaterum.html
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    SUMAC: Kurva teď jsem si vzpomněl na ten pocit a to fakt nechceš...pivo jakože vždycky seženeš, ale nesehnat po půlnoci hranolky je v Belgii jasný Modor...pivo bez hranclí je prostě konec civilizace 😄
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ATOMIKS: ne na trati, letel jak raketa, takovou nasranou body language Belgicana co o pulnoci nemuze nikde sehnat hranolky a pivo :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    SUMAC: jakože v cíli? rozhovory jsme neviděl. na trati měl klasický krosařský pohled (tedy totální bahno přes celej ksicht)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam