• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    DUKED: Ale nějak mu to neřadilo... nebo co to bylo.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    V Algrave Vacek s Asgreenem v úniku (ve 3)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tyvoe co to jako je? :D
    DUKED
    DUKED --- ---
    Playstation cycling 🙈
    DUKED
    DUKED --- ---
    Tadej tu etapu asi hodne chce
    PULKA
    PULKA --- ---
    Tak diky vsem, za postrehy, zkousim nakonec dat sanci GCN, Eurosport mne nepresvedcil a tohle nebylo o tolik drazsi a zatim spokojenost.
    RICK
    RICK --- ---
    SUMAC: haha, fantazie :-DD
    PULKA: normálně eurosport.com nejlépe tady přes rozvrh https://www.eurosport.com/watch/schedule.shtml je to sice trochu krkolomné, ale je třeba se s tím porvat :-D aplikace eurosport funguje stejně, takže přes live and schedule, jak teď koukám
    WYMA
    WYMA --- ---
    PULKA: v apce na mobilu nebo tabletu.
    PULKA
    PULKA --- ---
    WYMA: A divas se v desktopu nebo na nejaky apce? Ja spis cestinu nechci, ale kdyz mam 20 minut na to se divat na kolo, tak nechci 15 minut resit, ze to tam neni.
    WYMA
    WYMA --- ---
    PULKA: eurosport mi od te zmeny bezi uplne stejne, tzn. obcas blbe, obcas treba bez cestiny, obcas neco nejde najit atp. suma sumarud to ale jeste za ty prachy stoji...
    PULKA
    PULKA --- ---
    Na cem se vlastne divate? Nemam cas to vetsinou sledovat jako primy prenos, Eurosport od te doby, co zrusili Eurosport player vubec nechapu, - takze jsem ho neprodlouzila, protoze mi to cpalo nejaky kratky videjka, nedalo se vyhledavat a jeste byl nejak blbe cesky lokalizovany, i kdyz jsem ho mela v anglictine. Ale mizna mi neco unika… predem diky za tip.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Pokud mate moznost tak doporucuju podívat se na posledních 20km Algarve. No spoilers, ale tohle byl závod jaký sem ještě neviděl :))
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: tak to Tour ho stál covid co mu odepsal půlku týmu. To nebylo zas tolik o jeho výkonosti.
    ROMI
    ROMI --- ---
    je to frajer, ale aby se zase nevymrskal na zacatku a pak ho nepojeli na tour :) ale radost na jeho zavodeni koukat
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    tak Pog dalsi solo win, rozdrtil sam cely team Bahrainu a na zaver odjel Maasovi co byl posledni co ho porazil 1.10.2022 :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Pog uz jede zase solo a asi to bude pata vyhra v rade v peti startech..
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    DUKED: pokud je Pog v dobre nalade a UAE mu pomuze, tak na twittru uz se spekuluje ze muze vyhrat vsech 5 etap a natahnout snuru na 8 startu / 9 vyher :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ohýbá závody podle své vůle. Kvarteto triumfů Pogačara? Fascinující - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/tadej-pogacar-kvarteto-triumfu.A230216_101038_cyklistika_mt2
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam