• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    PAN_SPRCHA: Já teď někde na FB četl, že by Bernal měl jet Giro. Ale je to rumor, to uznávám.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HUGH_BOYLAN: tak Bernal zatím ani není na soupisce.

    Ono vůbec těžko něco tipovat dokud nebude jasné kdo co pojede.

    Zatím je to Rogla vs Remco.

    Startlist for Giro d'Italia 2023
    https://www.procyclingstats.com/race/giro-d-italia/2023/gc/startlist
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Ale zpět k tématu. Jak letos vidíte výsledky na největších třech GT? Já tipuji, že Jonáš minimálně obhájí TdF. Na Giru by to mohl být s letošním profilem Bernal a Vueltu si zatím netroufám takhle brzo odhadnout.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    FORELLI: Už je to dobré. Momentálně nemám žádné maligní sajrajty v těle. Podchytilo se to včas.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    HUGH_BOYLAN: Tak tuhle "odchlupovací" terapii nebrat. Ať jsi hlavně v cajku!
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    FORELLI: Já mám po dvou chemoterapiích s chlupy na nohou úplně klid. Vlasy a vousy mi zůstaly, ale chlupy popadaly jak listí.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Ani chlupaté nohy nedokázaly zastavit Primože Rogliče. Jezdec Team Jumbo-Visma Cycling řekl, že si v roce 2023 neoholí nohy, dokud nevyhraje – a trvalo mu to jen čtyři etapy Tirreno Adriatico.

    By měl vidět moje po zimě :-)

    DUKED
    DUKED --- ---
    Neskutecny dojezd… Primoz 👌
    DUKED
    DUKED --- ---
    Dnesni etapa na Paris - Nice, je kvuli vetru zrusena
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SUMAC: :-)

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: Rogla je vždycky ve větší formě až do prvního pádu
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Rogla je v lepsi forme nez Vingo teda.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    JONAS3: koukam na to. gaychat az do cile
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Van Aert solidně sestřelil Pidcocka, a sebe taky. Aspoň si pokecají.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: teamy jeste nejsou urcene a co jsem videl na twittru pred Paris Nice tak Demare neni moc happy a byly tam i nejake trenice mezi nim a vedenim plus hadky s Gauduem... tezko rict co bude v lete. FDJ by to imho dost prokoucovalo, kdyby na tour co je postavena pro lidi jako Gaudou poslala ne max GC support ale sprint heavy sestavu a prala se o asi 4-5 realnych hromadnych spurtu co tam letos budou..
    DUKED
    DUKED --- ---
    Naštěstí nejsem plavec. Roglič zahájil sezonu, na Giru touží po odplatě - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/primoz-roglic-pady-sezona-2023-giro-d-italia-priprava.A230309_085110_cyklistika_mkou
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: však to všechno sedí. Silný team bude mít výhodu. Ale ten Gaudu nemá. FDJ tam posílá Demara což tak nějak značí jejich ambice na GC, je tam Pinot s Maduasem, ale tím to končí.
    Pro srovnání UAE pojede patrně Yates,Majka,Soler,Ayuso,Novak,Vine,Formolo,Pogačar.......v záloze Bennett,McNulty,Bjerg,Grosschartner,Oliveira,Polanc, Ulissi,Wellness,Bax.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: posledně byla Tour o dvě třídy těžší. Letos to jsou mírne kopce a dojezdy jsou casto dole. Navíc tam budou bonusové sekundy mezi kopcema a u dojezdu kde může hrát roli team víc nez idnividualni vykonnost. Není to tour stavěna na čisté vrchare jako je Hindley, Carapaz nebo Bernal. Tipuju že budou daleko menší rozdíly a bude se závodit o každý bonus, tam může mít silný team výhodu. Maduas byl po Van Aertovi MVP loni takže pokud zajedou stejně na bendu mají.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA: ve zkratce, Gaudu má šanci jen když se minimálně pět větších favoritů někde rozseká
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: Gaudu posledně ztratil na ty dva pomalu 14 minut a přes šest minut na Thomase.
    Ano je další vzadu ale proboha ne když jen "nepojedou takticky"

    Jinak si na něj můžeš vsadit, Gaudu má kurz 40:1, stejný kurs s Ayusem.
    I takový Hindley má 14:1.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam