• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Tady ještě rozbor San Rema. Ta taktická část je marná, ale konec kde řeší watty, vykon a váhu jezdců+ srovnání minulého roku je zajímavá.

    #S1W.CZ - Centrum zvyšování sportovní výkonnosti# - #S1W.CZ#
    https://www.s1w.cz/blog/jak-vyhrat-milano-san-remo/
    RICK
    RICK --- ---
    MATISK0: ahaa, časovka

    DUKED
    DUKED --- ---
    MATISK0: Tak Lussari, ze 😉
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    20, je zajímavé
    DUKED
    DUKED --- ---
    MATISK0: Ale prohral ten spurt s Remcem dneska docela o dost teda
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    A Roglic vdaka umiestneniu je prvý 😀
    JAZ
    JAZ --- ---
    RICK: to je jako s Vingegaardem, je úplně fuk jakou formu máš v březnu, s Tour která začíná za tři a půl měsíce nemá to co se děje teď vůbec nic společnýho, do té doby budou mít všichni ještě několik tréninkových cyklů. Možná bych i řekl, že může být kontraproduktivní být ve formě na tyhle jarní pouťáky, přijde mi mnohem rozumnější všechno směřovat na léto a neopotřebovávat zbytečně tělo teď. Jediný závod, ze kterého se dají dělat nějaké závěry směrem k TdF, je Dauphiné :)
    RICK
    RICK --- ---
    mizérie Ineosu pokračuje a po druhé etapě jsou z kola ven, nejlepší 21. CASTROVIEJO +2:17; 32. BERNAL +3:11, asi ještě bude trvat dlouho, než se vyjezdí, s letošní Tour mám pochyby; 36. Thomas +3:47 u něho ani pomalu nevím, že tam jede :-D tak snad na Giro bude 100%; nebo oba ladí formu až na ten vrchol, ale oproti konkurentům teda zasostávají
    Carapazovi jsem teda věřil více než na 35. +3:36
    DUKED
    DUKED --- ---
    Egan odpadl taky brzo, skoda. A Hirtak asi 6km pred cilem, u nej ten pobyt v Kolumbii asi fakt hral velkou roli
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    jo Estaban by si zaslouzil neco vyhrat na WT letos v tom Kolumbijskem dresu, strasne mily clovek, tomu by to prali uplne vsichni.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Uzasne misto, uzasna etapa. Cicconeho nemam rad, skoda, ze to Esteban nedotahl
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ROMI: není, ale využívá moderní technologie diabetiků, tak jako ostatní cyklisti, ale měla ten "implantát" při závodě
    ROMI
    ROMI --- ---
    MAESTRO_007: a je diabetik nebo neni? :) jestli je, tak by mi to prislo prisny :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Zavádějící nadpis, ale jinak zajímavý článek

    Případ potrestané cyklistky. Proč se při závodě chovala jako diabetik - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/sport-pripad-potrestane-cyklistky-proc-se-pri-zavode-chovala-jako-diabetik-227991
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: řval jsem u toho smíchy :DDD
    ROMI
    ROMI --- ---
    COCOBRYCE: ale vtipny, ze je narvali na tak malej gaucik at se tulej :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: jj, už od juniorů nebo kdy se to začali potkávalt :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    COCOBRYCE: cos cekal voe? :) krevety? :) tam je ta nevrazivost asi od detstvi :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    vztahy aasi nic m oc :)
    https://twitter.com/AtlantaRouleur/status/1637977641788506112?s=20
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam