• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    COCOBRYCE: Team DSM to už vezl minulý rok na Roubaix
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    zrovna včera jsem na to myslel, kdy se ro objeví
    https://twitter.com/Cyclingnewsfeed/status/1641050022224572421?s=20
    DUKED
    DUKED --- ---
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    VITI: aero gain!

    HENTAIRUSH: na zimu si porid merino vlnu, na leto polyester+polyamid+elastan
    VITI
    VITI --- ---
    HENTAIRUSH: vicemene mas moznosti 1. slaba lycra, 2. silnejsi chlupatejsi teplejsi (vetsinou tomu materialu rikaji roubaix a pod) 3.nejaka wind stop membrana.
    Pro tebe asi varianta 2.
    Nutno ozkouset - cyklo velikosti jsou nekdy uchylne male :-)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak nejlepší asi bude do nějakého toho shopu zajít a vyzkoušet, a to především vzhledem k těm požadavkům co jsi popsal. Alespoň já bych to tak udělal.
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    Tě pic, nečekal bych že se někdy objevím v klubu pumpičkářů 😄

    Mám dotaz, na hadry. Řeším zrovna peripetii s návleky na nohy, od kotníku nad koleno. Nepotřebuju na kolo, ale zdá se, že cykloshopy jsou nejbližší.
    Nemáte tip na nějáký, ideálně bez log, ale hlavně: nekompresní? Funkční matroš velkej plus.
    (proč? Mám v piči nohu, potřebuju další vrstvu na ochranu)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    FORELLI: Jacobsen si to tam sympaticky zkoušel sám dojet :D ..vzpomněl jsem si na komentář z E3 v pátek

    "Viděl jsem to už během závodu. 90 kilometrů před cílem jsme jeli velmi agresivně vpředu. Alaphilippe vpředu, Asgreen vpředu. Je mi líto, ale takto se nezávodí. Pokud tak brzo závodíte, je to proto, že víte, co se stane později.“ Wilfried Peeters
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: to neni nejhorsi jmeno, je to skoro jako Ujčík, akorat misto čík reknes debruks.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Lefevre dneska asi sežral píšťalku :-)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    pamatuju si Gilberta, ze mel skvely jaro, kdyz vyhral 2011 Amstel, Fleche i Liege, ale ten Boonen to je nejvic
    RICK
    RICK --- ---
    Laporte to chtěl vyhrát už jenom kvůli toho loňského druhého místa a van Aert nemá problém přenechat, který cílí hlavně na monumenty
    DUKED
    DUKED --- ---
    NAKASHI: Boonen byl magor 😁. Rekl bych, ze v soucasnosti uz podobna serka jednomu cloveku proste vyhrat nepujde
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    DUKED: to je fakt
    koukam, ze Boonen vyhral v roce 2012 vsechno - E3, Wevelgem, Flandry i Roubaix

    tak kdyztak za rok Wout :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    NAKASHI: Je to tak. Ale precejen, je hyerarchicky vys a vyhrat za sebou e3 a gent - wevelgen se taky nepodari kazdemu
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    tak dalo se to cekat, loni mu takhle nechal jednu etapu na Paris - Nice a Laporte ho zase nechal vyhrat E3 po podobnym uniku
    DUKED
    DUKED --- ---
    Tak Laporte, Wout je frajer proste
    DUKED
    DUKED --- ---
    Jsem zvedavy, jak se kluci z Jumba domluvi, kdo vyhraje
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Během E3 Classic jsem si dal chutný oběd v restauraci Castor ve Waregemu, která má dvě michelinské hvězdy. To bylo vše, co bylo včera dobré. Výkon týmu byl podprůměrný. Yves Lampaert je naším prvním jezdcem na 16. místě. Navíc jsem se neodvážil podívat. Chápu, že nejsme s těmi třemi vpředu. To jsou fenoméni. Ale ve skupině za nimi také nikdo? Promiňte, ale to není Soudal Quick-Step,“ postěžoval si ředitel Patrick Lefevere ve svém pravidelném sloupku v novinách Het Nieuwsblad.

    Týmu Soudal Quick-Step se na kostkách nedaří a povolává oba sprintery pro Gent-Wevelgem | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/tymu-soudal-quick-step-se-na-kostkach-nedari-a-povolava-oba-sprintery-pro-gent-wevelgem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam