• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    JONAS3: tak u techle veteranu nejde uz moc o umisteni a vykonnost, jde spis o to ze maj jeste smlouvu a vydelaji nejake penize, predaji zkusenosti v tymu mladsim a pripravuji si pozici prejit na DS po ukonceni aktivni kariery. Stybar je uz tom veku.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Štybara je mi letos líto. Takový konec, nemyslím, že to po opakovaném kovidu v jeho věku rozjezdí tak, aby to "stálo" za to. Holt má laťku vysoko a i 10. flek není úplně úspěch (by nebyl, kdyby byl).
    RICK
    RICK --- ---
    PAN_SPRCHA:
    ale jo - Padrnos, Hruška
    potom Vakoč, Bárta, Černý
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: vždyť jo. jenom jsme se minulou dekádu namlsali Štybara s Kreuzigerem což byli prostě generační talenty schopný bojovat ve klasikách o první místa, ještě tak pěkně rozhozený že jeden jel klasiky a druhý Ardeny.

    Se zase musíme vrátit na zem a brát to tak že je super, když se do takovýho závodu Čech vůbec dostane. popř. že ho dojede.

    mám takový pocit že až do Štybara nikdy žádný český cyklista Flandry nedojel, ne?
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    JONAS3: Jo, dva nejmladší to zachraňujou, ostatní totálně bez formy, bohužel včetně Štybara.
    A ještě teda Ťoupalík celkem lítal v Chorvatstku, ale to je trochu jiná liga:)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ROMI: Jede i Vacek, takž 5 Čechů.
    A oba, na to že jim je 20 let, jezdí letos výborně. Oba mají slušný individuální výsledek, oba jsou v klasifikaci mladých vždy vepředu, a hlavně, oba jsou vidět, aktivní, pracují skvěle pro tým na špici a ne že to tam jen odvisí v háku.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    HELLISH: Bitner už má 5. nebo 6. flek :)
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    HELLISH: V tom případě by se měli CZ profíci řídit heslem "“Není důležité zúčastnit se, ale dojet do cíle” :-)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    ROMI: jako zkušenost pěkný, tak třeba i dojede do cíle, to je zatím v letošní sezoně skoro pro všechny CZ profíky už úspěch:)
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: zjednodusene to cyklista udelal uplne blbe ,akorat mel kurva stesti :-)
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    MAESTRO_007: Tak viděl jsem to video s Pidcockem a to bylo v pohodě :-D
    Já neřeším že riskuje, to je jeho věc...ale takhle by kvůli jeho riskování tahali po soudech řidiče autobusu, který nejspíš ani nepostřehl že tam takovej střelec proletěl, kdyby ho ten autobus zmrzačil...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Nakonec to téma že včerejška kdo má ještě šanci vyhrát ikdyz ji nemá vlastně nebylo tak špatné že? :D

    THEFLON: nedívej se hlavně na jeho videa..toto je asi to nejvíc bezpečné co natočil .)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    THEFLON: No já to teda vidím trochu jinak. Poslal to tam proto, že už byl mezi nimi. A mezi nimi byl proto, že to tam tak dobrzdil. Takže z mého pohledu udělat to nejlepší, co v daný okamžik mohl, aby tam mezi nimi nezůstal stát a rychle se uklidil.
    Můžeme spekulovat, že se tam neměl vůbec dostat, brzdit dřív a víc předvídat.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Bittner si na poslední chvíli střihne i Kolem Flander. Velká sezona se ještě zvětšila, říká – ČT sport – Česká televize
    https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/cyklistika/bittner-si-na-posledni-chvili-strihne-i-kolem-flander-velka-sezona-se-jeste-zvetsila-rika/642596f8f91255b5eb620953
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    MAESTRO_007: Jenže to je přesně ono. Oba řidiči jsou tam zaseklý...tak zastavím a počkám, až se z toho vymotají. Místo toho to na sílu poslal mezi ně. Kdyby ten autobus začal couvat v tu chvíli, tak z milého Briana mohla taky být placka. Zbytečně tím stresoval už tak vystresované řidiče.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    když je teda ten pátek .)

    Na tom videu je přímo SAFA Brian. Je to bývalý závodník a profesionál co točí sjezdové videa s Pidcockem nad Los Angeles co tu proběhlo atd
    Interview With Safa Brian - Filmmaker Pushes Road Biking Limits
    https://www.bicycling.com/culture/a36320897/safa-brian-cheats-death/

    Situace na videu probíhala asi takhle: řidič autobusu si najíždí do zatáčky aby se vlezl v serpentině úzké, najede mu tam kabriolet tak musí dupnout na brzdy a zařve, Ježíš co to je za cura** že mě nepustil. Z kabrioletu se ozve řidič který má nejspíš o kolečko min nebo čumi jinam, jezis co je to za debi** co mi vjede do protisměru autobusem a mezitím projede Brian a říká si, dobří idioti :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    THEFLON: řidičům to nic neudělalo...... kromě toho že můžou mít blbý pocit že právě viděli člověka co mu zbývá už jen pár měsíců života pokud bude dál jezdit takhle
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    KEIKIN: Za mě fakt kokot na kole...sorry jako! Kdyby to byl člen mojí rodiny, tak ho poleju benzínem nebo vymáchám v sudu s louhem. Tohle je naprostá demence co tam předvedl a je mi upřímně líto obou řidičů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam