• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ted tam zase lehnul nekdo z Bahrainu
    RICK
    RICK --- ---
    SUMAC: ten mi přišel z fotek nejreálnější, DSQ je OK... mezi prvníma to schytal T. Wellens, takže jeden top domestiik pryč
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    MATISK0: to neni Gradek, stal jsem vedle neho loni na start TdF. zrovna rikali ze to byl Filip Maciejuk a dostal DSQ
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    SUMAC: Kamil Gradek
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    tak debilni crash sem jeste nevidel. kdo to byl z Bahrainu?
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Dnes sa asi bude tlačiť
    https://twitter.com/soudalquickstep/status/1642465294927921152?s=19
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    average speed 52.5 km to je teda mazec dneska
    DUKED
    DUKED --- ---
    JONAS3: A uz zase perli 🤨
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: jenze Pog je realisticky vyhrat muze, vcetne Rubaix (narozdil od ostatnich)
    RICK
    RICK --- ---

    Ronde vyhraje...

    15 hlasy od 15 respondentů
    • 33.3% / 5 hlasů
    • 26.7% / 4 hlasy
    • 13.3% / 2 hlasy
    • 6.7% / 1 hlas
    • 6.7% / 1 hlas
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 6.7% / 1 hlas
    • 6.7% / 1 hlas

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: cože? :o
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: bavíme se o flandrech a tam je Boonen dobrý příklad. Tam mu to několik let trvalo :-)

    Jinak já nevím kdo vyhraje a nemyslím si že Pogacar, ikdyz mu fandim :D ale reagoval jsem.na to, že chce/nechce vyhrát vsechny monumenty
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    NAKASHI: Jdu mrdlat nohama do sklepa na zwift, takže si ho dám, Demence jako demence;)
    Ale já ho mám vlastně rád, nevím, jestli to není nejěký druh postižení nebo setrýznění, ale...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: já netvrdím že to dneska nedá.

    A Boonen je špatný příklad ten byl v 21 letech ve svý první sezóně na klasikách hnedka na bedně v Roubaix:)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    muze nekdo s premiovkou nahodit anketu na dnesniho viteze?
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    prvni live vstup Gilberta na motorce ted lol
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    JONAS3: GCN all day long. tenhle zavod je uplny peklo, tak proc se nechat jeste mucit pri sledovani timhle vocasem? :DD

    jinak WVA v rozhovoru s Gianni Vermeschem (Alpecin), zajimavy
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Na ČT začíná přenos s Bejkem za mikrofonem :D
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Alberto Bettiol warns Pogacar, van Aert and van der Poel ahead of Tour of Flanders - "A surprise could also happen at the end" | CyclingUpToDate.com
    https://cyclinguptodate.com/cycling/alberto-bettiol-warns-pogacar-van-aert-and-van-der-poel-ahead-of-tour-of-flanders-a-surprise-could-also-happen-at-the-end/amp

    Bettiol believes that the trio possess a particular set of skills that make them stand out from their competitors. “Pogacar has his talent, while Van Aert does well anywhere and everywhere. Van der Poel, in turn, has incredible acceleration. What I respect most is that they stay at the top without any problems. It is not easy to be them, with this popularity and media exposure. They manage that very well, they are not easily influenced.”

    According to Bettiol, Pogacar would benefit from going all out on the Oude Kwaremont. “Otherwise I don't know where he can ride them loose.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam