• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    DUKED
    DUKED --- ---
    ROMI: Quickstep nejede 😔
    ROMI
    ROMI --- ---
    DUKED: ja tam videl Hirtovi, tak hledam, kde jede kluk :) a ja jsem jen slepej :D
    DUKED
    DUKED --- ---
    PAN_SPRCHA: Ladi formu na Giro 😉
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: ten se teda zatím letos moc nepředvádí kromě řečí jak se mu pěkně jezdí.
    DUKED
    DUKED --- ---
    PAN_SPRCHA: A Geraint
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: chlapec má formu před Girem. Ineos obecně nevypadá špatně na Giro. Ganna,Sivakov,DePlus,Arensman...... slušná podpora pro Harta.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Hartovi to zatim jde v Rakousku/Italii 👍
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: Právě že vůbec, na Baskitsku by trochu vepředu ale ne tak jak na ToA. Každopádně dneska se tam rozplácnul úplně pitomě 200 metrů před cílem tak je to už jedno.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    MAESTRO_007: Vyskočilo to na mne na fb :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SMOKY: zajímavé stránky :-) .. čteš to často? Takový cykloblesk :D
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    VIDEO: Tour of the Alps stopped on the road as peloton heads out of race course | CyclingUpToDate.com
    https://cyclinguptodate.com/cycling/video-tour-of-the-alps-stopped-on-the-road-as-peloton-heads-out-of-race-course
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: lol malo sledujes Eurosport :) ja si ho vsimal na vsech mensich etapacich letos a to jmeno by me dost nakoplo kdyby to byl Frantik a ne Rakusak
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Dneska druhý Felix Gall, toho jsem si všiml minulý rok na Tour od Alps kde se držel s nejlepšíma, relativně mladej tak jsem si říkal že by mohl jít nahoru a ono prd......za 360 dní nezajel prakticky nic.....a najednou na Tour od Alps se zase drží s nejlepšíma:)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Kua, Carthymu jsem tu etapu pral
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    to jsou brdky, ne kopce :-)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: a těch 31 kopců před tím??? :)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    RICK: robotický překladač byl toho dne poněkud neklidný..

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: hmmm. To bych mu poradil taky ..... vždyť tam jiný kopec nebyl. Další a poslední kopec je až 5km před cílem.
    Jsem to mohl napsat sem už před Amstelem abych byl za chytráka, ale čekal jsem přesně že na tomhle kopci zaútočí a dojede to až do cíle. Nechávat útok na poslední kopec je loterie a navíc je proti keutenbergu poloviční.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Poggy vyhrál díky radě MVDP :)
    https://twitter.com/VelonCC/status/1647634021835218945?s=20
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NAKASHI: uvidíme co Remco na Lutychu.....Tadej by mohl mít alespoň nějakou výzvu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam