• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: ty kopce jsou spíš o tvojí logistice, jinak je jeden lepší než druhej tam nemůžeš vybrat špatně
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    RICK: Remco jede na výhru a Hirt by mohl být v desítce......tam není proč mít plán B.
    RICK
    RICK --- ---
    DUKED: no docela mě překvapilo, že QS vsází 100% na Remca, žáden plán B, Hirt zde říká, že zítřejší časovku vůbec neřeší, takže celkové pořadí padá
    Velo fokus podcast: S Janem Hirtem a Josefem Černým před startem Giro d'Italia
    https://www.youtube.com/watch?v=R8JpUHcgWVM
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ja drzim palce Roglovi a Hirtovi, nepreju nikomu nic zleho, ale byl bych rad, kdyby mohl jet Hirt na celkove poradi


    Furt zvazuju, na kterou etapu se jet podivat na kopec. Zvazuju Bondone, tu Dolomitskou etapu, nebo Lussari
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Je otazka, jakou Remco bude mit formu a vydrz ve tretim tydnu, kterej bude pekelnej. Navic tam bude etapa s trema kopcema pres 2km nadmorsky vysky, nikdy nic podobnyho v zavode nejel.
    Plusem pro nej jsou ty casovky.
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUMAC: ve vsem ne, v jedny etape prohral a na konci taky v cili, i kdyz to mu uz bylo jedno. Ale ja verim Remcovi celkove
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Giro není tour takže rogla má šanci tak nepadat jako na tour. Plus na Catalunii remca ve všem porazil takže věřím jemu.
    ROMI
    ROMI --- ---
    tohle byl puvodni nastrel, ale rozhodl jsem se to ted zkoumat hodinu kua :) tak snad jsem to nepremyslel moc

    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: will barta bude lepsi :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: Amanuel Ghebreigzabhier neasi
    ROMI
    ROMI --- ---
    Vacek to asi nebude :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    nekoho dobryho do hor, casovky bo na unik mezi ctyrma bodama ve velo? :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NAKASHI: to už nehrajeme, teď posíláš prachy předem mě a nakonci objednám Keikinovi flašku domů
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PULKA: https://www.velogames.com/

    zaregistruješ se, vybereš tým (omezení do 100 bodů je automatický, nenechá tě vybrat víc) a zadáš join minileague a tam zadáš ten kód......a to je všechno.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    PULKA: no hlavne si priprav prachy (pro Keikina)
    PULKA
    PULKA --- ---
    PAN_SPRCHA: Jak presne to Veligames funguje? Neni nekde nejaky prehledny shrnuti pro zacatecniky?Zatim z toho uplne nejsem moudra. Predem diky!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    hlaste se do velo, nebo to skončí na proseccu z Penny Marketu

    20469977

    Velogames Nyx liga
    RICK
    RICK --- ---
    RICK: tak ještě jeden, good
    Karel Vacek jede na Giro. Český vrchař byl nominován týmem Corratec-Selle Italia | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/karel-vacek-jede-na-giro-cesky-vrchar-byl-nominovan-tymem-corratec-selle-italia?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam