• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    BATY: Ale Madonnu del Ghisallo jsi doufám neoznačkoval!
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Manželka říká, že jsem jak pejsek 🙃
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: Kde tys všude něčůral? :D (https://nyx.cz/discussion/20788/id/55884034)
    BATY
    BATY --- ---
    DUKED: Kousek od téhle cedule jsem čůral minulý rok 🙂
    DUKED
    DUKED --- ---
    Report pozdeji

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Paret co byl virtuálně v růžovým ještě před kopcem tam nakonec nechal přes šest minut.
    Pěknej kopec to je..... přitáhnout,povolit, přitáhnout,povolit, přitáhnout.......
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Rogla vypadal, že si nedává, ale nejede mu to
    ROMI: Pak když jeli spolu a byl na špici, tak Thomas nevypadal úplně nadšeně.
    ROMI
    ROMI --- ---
    JONAS3: no vyhral, a zautocil prvni no predtim, i kdyz moc neodjel nez za to vzal dedek :)
    BATY
    BATY --- ---
    ATOMIKS: Tak si to zaplať na měsíc a uvidíš. Z aplikace na mobilu to pošli do tý android TV, ta bude mít integrovanej chromecast. Podle mě je to v pohodě. Podle mě lepší než Eurosport. Nejsou tam reklamy, je tam i angličtina a hlavně nemusíš jak debil hledat v TV programu, ale jeden závod je jedna dlaždice a hotovo. Nemusíš hledat, kdy se to jelo a pak je tam stejně místo toho tenis...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ale i Almeida jede jak dobrovolník k požáru seníku
    ROMI
    ROMI --- ---
    ci voe Thomas trha Roglu
    BATY
    BATY --- ---
    JAZ: Tyhle zkušenosti s tím nemám teda... Skáču v čase sem a tam a pohoda. Ale nepoužívám aplikaci v TV, ale broadcastuju to z mobilu. Přijde mi to i kvalitnější a v ty apce přímo v TV se mi to sekalo. Z mobilu poslaný do TV mi všechno funguje tip top...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Me tam nejvic sraly ty reklamy, to se fakt nedalo. Furt dokola to samy.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    to mě moc netěšíte, to byl jeden z největších důvodů, proč jsem si pořídil android tv .o/
    JAZ
    JAZ --- ---
    NAKASHI: v mobilu to jde v pohodě, jak android tak iphone, ale na to mě koukat nebaví, nechci si zážitek kazit tím malým obrazem na kterým polovinu věcí co se dějí nevidím. Problémy jsou až při streamování na TV.
    COCOBRYCE: to je další věc, bez Seana Kellyho si už ty přenosy představit neumím...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    JAZ: me jde skakat v case uplne v pohode a zadny problemy s tou GCN appkou nemam, v android founu. A to mam jenom nakej cinskej shit. Za dva roky se mi to seklo asi jednou. S app Eurosportu jsem mel mnohem vic problemu a presne tyhle sracky s posouvanim zpet.
    Chromecast nepouzivam,ale ten by problem bejt taky nemel.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAZ: zlatej eurosport, až na ty cz komentatory, ale to je ohrana pisnicka
    JAZ
    JAZ --- ---
    ATOMIKS: moc bych tomu nevěřil, obsah mají GCN skvělý, ale technicky je ta appka úplný shit. Třeba přes chromecast si můžeš pustit běžící přenos jen live, nefunguje jim skákání zpět v čase, to je možný až ve chvíli, kdy přenos skončí. A potom to sice jde, ale každá změna času si řekne o 3-5 minut bufferingu. Příště si už předplatný neprodloužím, ani za tři roky nebyli schopni opravit úplně zásadní chyby, na to už nemám nervy :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    a funguje gcn aplikace na android tv?
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    YAZZMAN: jde to hodit na TV pokud mas andoid a pres BT + smartview nasdilis display mobilu na TV.
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Jak sledujete Giro na tv? Zaplatil jsem si ted Eurosport, ale trochu me nemile prekvapilo, ze neumoznuji streamovani z prohlizece do tv pres built-in chromecast...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam