• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    uzasny zavod
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Roglic nehorazne
    DUKED
    DUKED --- ---
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    MAESTRO_007: prvni pulka je po rovine a az odstartuje posledni ze skupiny, tak druha pulka je jen do kopce.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Tak teď už záběry zase jenom z vrchu. Dobrý :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SUMAC: po hodině zapínám hokej radši. Mega nuda, jedou akorát po cyklostezce. Nepsal bych to tady, kdybys to nevychvalil a je nevěděl jak je to tam krásné jinak :D
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SUMAC: mám to zaple 30 minut a neskutečně špatné. Ještě sem neviděl nikoho jet do kopce, natož nějaké záběry z dronu nebo na kostel na kopci. Jedou jenom po rovině a nejzajímavější část je jak vymění kolo :-)

    ..ale věřím že se to změní, chápu že to technicky není jednoduché :-)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Za cca hodinu projizdime Tarvisiem, skoda, ze nemuzu vystoupit
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ta casovka je dneska uzasna. daleko lip to maji zvladnute nez co sem cekal. maji tam i drony na kopci, dost kamer a silny signal, a maji i kameramana u lanovky co ukazuje zavodnika jak leze s kolem do kabiny. festival cyklistiky
    BELO
    BELO --- ---
    Prosím o tip na chamois krém co nestojí ranec a je u náš běžně k dostání. Používal jsem vazelínu, ale prej může po čas zničit bibsy...
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    epic. jedou za 10 let a cely v dobre viditelnosti. to uz mozna za naseho zivota neuvidime takovou etapu :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Krasny zaver
    DUKED
    DUKED --- ---
    Carthyho skoda teda
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: to je letec:)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Gee zase v úniku, myslím, že titul větrač ročníku už má zajištěný :D
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Hugh Carthy out, zaludecni problemy :(
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ATT současně na dvou etapácích, v Estonsku a Francii. Mají pěkně našláplo přejet Elkov, ten mi přijde, že stagnuje a je spokojen s pozicí CZ jedničky, o kterou docela přichází.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: jojo, moje dojmy z Rogliče byly špatný, ale byl ok
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    No nevím. Rogla tam měl Seppa a Joao Vina tak se to všechno zase neutralizovalo. Dedek Thomas tam byl sám a stejně to zas profesorsky udrzel
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: psali že se na kole nějak divně kroutil včera, má asi bebino z toho pádu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam