• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    DUKED: Tvl. to dávají na ČT4? A já se divil, že to nedávají na Eurosportu. Podívat se na ČT mě fakt nenapadlo. Dík.
    DUKED
    DUKED --- ---
    CT4 da dneska prenos az ve 4 kua 😔


    V sobotu pojedou ve Slovinsku 2x Kolovrat
    DUKED
    DUKED --- ---
    JONAS3: Souhlas
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    DUKED: Anebo začne jezdit gravel. To by mohlo jít.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: si odpočine, pak se pomalu rozjede a v Glasgow si dojede pro duhu.....neasi
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: jo galské......to znamená německy žlučník.

    Nechtěl bych se jmenovat Felix Žlučník
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Gal dneska vsechny porazil a ma prvni WT vyhru, ujel vsem o minutu a porazil i Remca. skoda ze mu nejdou casovky. taky skoda ze ac ma Galske jmeno a jezdi za frantiky, tak je to Tyrolak.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DUKED: držíme palce, zasloužil by nějakej pěknej výsledek před koncem kariéry
    DUKED
    DUKED --- ---
    Po operaci poslední pokus. Je to hop nebo trop, říká Štybar o návratu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/zdenek-stybar-rozhovor.A230612_191742_cyklistika_ald
    DUKED
    DUKED --- ---
    SUMAC: Tak super. Snad se mu aspon jedna bedna podari
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    DUKED: Bittner tvrdi na Strave ze jeli dneska na nej (tri vrchari, ale Mayerhofer se nejak neucastnil), sprintoval krasne a udrzel za sebou Sagana a dalsich asi 5 top sprinteru. takze pokud by mu to rozjizdej nejaky special train co taha Welsforda a Dianeseho (ti lidi tam v teamu maji) tak by to brzo mohlo byt jeste lepsi.
    DUKED
    DUKED --- ---
    SUMAC: Jak to meli vymyslene netusim, ale Bardet tahal neskutecne
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    DUKED: Bittner skvele ale moc sem nepochopil jestli opravdu jel cely DSM od zacatku na sneho nebo mel delat leadout nekomu z teamu a proste mu ujel? ti dva za nim nejsou spurteri, Bardet to cele rozjizdel a Mayerhofer coz mel byt asi hlavni sprinter se nekde ztratil. snad prvni WT vyhra pro nej prijde brzo.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Bittner ctvrty asi, skoda, na bednu chybel kousek
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    PAN_SPRCHA: jasně, s tím je holt potřeba počítat, že cílí na trochu širší publikum - v tom mi to právě přijde dobře udělaný, že to podle mě má potenciál bavit i lidi, co se o cyklistiku nějak moc nezajímají a přitom to není nějak úplně prvoplánově pitomý, manipulativní atd.
    Pro mě jako oddechovka super, samozřejmě s atmosférou Sunday in Hell se to srovnat nedá:)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Utrpení v popředí a mýtický Pogačar. Seriál o Tour nabízí spektákl i bílá místa - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/tour-de-france-bez-prikras-netflix-serial.A230609_155831_cyklistika_ipet
    M1SHA
    M1SHA --- ---
    DUKED: jo, ten seriál Movistaru je good
    ROMI
    ROMI --- ---
    me to vubec nelaka koukat, kor kdyz tam neni uae ani
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    HELLISH: jj, dá se, my to se ženou sjeůli celý, ale od 5. dílu nám to už přišlo krapet nuda, možná to chtělo pauzu:)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Koukl jsem na prvni dva a pusobi to na me tak, ze je to pro lidi, ktere cyklistika bavi, ale neznaji zakladni veci. Vysvetlovani, jak se jede na GC treba.

    Za me vede bulvar s Movistarem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam