• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    MAESTRO_007: Takovej Djokovic pelotonu.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Pogacar a Mezgec v úniku od první hodiny závodu, Healy v úniku 100km... Trek 5 národních šampionů atd. :-)

    Pogačar a Evenepoel jsou poprvé národními šampiony. Kdo vyhrál v dalších zemích? | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/pogacar-a-evenepoel-jsou-poprve-narodnimi-sampiony-kdo-vyhral-v-dalsich-zemich
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    MAESTRO_007: jako souhlas, ale on picoval i v tv rozhovoru drahnou dobu po tom padu
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Sagana mám rád a na jeho vítězství budu vzpomínat jako na jedny z nejkrasnejsich zážitků pri sledoani sportu.

    Ale co si budem nalhávat, určitě je to i tím jak je medializovaný a pod drobnohledem, ale hloupější chovani (nejenom) v pelotonu občas těžko pohledat. Napodobování střelby na stupních vítězů na TDF par dnu po tragické střelbě v metru v Paříži. Paranoia že ho chtějí naočkovat opilého v Monaku atd.
    Co mám od Slováků info co se okolo něho pohybují tak docela chlastá poslední dobou. Navíc ty spurterske dojezdy sou celkově psychicky náročné. Slavný rozumný spurtér možná ani neexistuje .)))

    Navíc takhle pár sekund po pádu ty emoce a adrenalin fungují úplně jinak. Ale to ho neomlouvá, ale zase mu odpoustim :D
    Doufám že až skončí tak se nezačne vyjadřovat k dění ve světě na sociálních sítích :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: no pfefně! :)
    to už za mě dávno udělal
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SUMAC: No já to nechtěl napsat první (to byly ty 3 tečky), ale ano, plně souhlasím, je to kokot, za tohle. Mám ho rád, ale tohle mu u fanoušků moc nepomůže.
    Na tom videu z ČT4 je vidět i to, co se dělo před zatáčkou, prostě tam nebyl, nebo byl, ale hodně špatně. Tohle jde plně za ním.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    COCOBRYCE: jako pardon, ale sagan je kokot. misto aby sel k Bittnerovi a cheknul jestli je OK a omluvil se mu, ze ho sundal, tak na nej bezduvodne krici. jeste par mesicu a Sagan si totalne znici povest.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: Tady je lepší záběr JONAS3.
    Ale tady COCOBRYCE se ukázal teda jako...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    a mé oblíbené modní okénko:) ale ať už to ukážou celý:)
    https://twitter.com/TrekSegafredo/status/1673266379691286530?s=20
    BATY
    BATY --- ---
    COCOBRYCE: A co předvedl? Neviděl jsem...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: se ví, což mě dost děsí:))) ale nemá letos končit na silnici a jít na MTB?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: tak on tu smlouvu u Totalu podepsal s čerstvým fialovým dresem z Gira.......ona bude dobrá a nezávislá na výsledcích.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: to už delší dobu, pokud to neumí unést, ať toho nechá
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: před čárou ho to nezbrzdilo. Prostě už prohrává i doma.... nějak to špatně nese
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    a co to zase předvedl Sagan? už je úplně vyřízenej, ať se radši stáhne a jde jezdit kolem baráku
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: Určitě jsou, ale o to víc je pro ně škoda, jak to včera totálně protaktizovali. Bylo jasný, že ve spurtu nemají ani v osmi lidech šanci proti Vackovi, Bittnerovi, Bártovi a Baborovi, ale přesto celý závod sjížděli úniky, místo aby se k některýmu přidali a dotáhli ho, což naopak dobře zkoušel Elkov. Když ke konci nastoupil Boroš, chytli se ho Turek a Kukrle a celý to skončilo na tom, že Turek nechtěl střídat. Přitom kdyby makali spolu, skoro určitě by to dotáhli, za nima by to neměl kdo sjíždět.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Rozhovor s Mathiasem.
    Konečně dres českého mistra ukážeme zase na velkých závodech, radoval se Vacek - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/cyklistika-vacek-mcr-rozhvor.A230625_194131_cyklistika_ald

    Moc jsem toho ze závodu neviděl, bohužel vůbec ne poslední kolo, ale co jsem viděl, tak Elkov tahal proti ATT rozhodně za kratší konec. Za mě rozhodně ATT už nejlepší český tým.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Moc hezky to sudal :D
    Silniční závod na MČR vyhrál Mathias Vacek a má premiérový domácí titul – ČT sport – Česká televize
    https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/cyklistika/silnicni-zavod-na-mcr-vyhral-mathias-vacek-a-ma-premierovy-domaci-titul/6498544af91255b5ebd8530b
    ROMI
    ROMI --- ---
    Vacek mistr, Bittner druhej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam