• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUMAC: Si rikam, ze by mohl ty sprinty davat i sam a kdyby siapal, tak tam bude do petky vzdycky s tim svym zrychlenim
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ROMI: ještě není konec

    ,I když vyvážet se za vandr Poolem je asi dost pohoda.. pokud se ho Phillipsen v kopcich neudrží tak Vanderpoolvyhraje sam. QS nemá letos šanci na nic.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ONDRAT: (vždyť ještě loni byli Deceuninck Quickstep?)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    BATY: aa,le pardon, mam na mysli samozrejme Alpecin–Deceuninck.
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRAT: QS podle mě letos teda nic moc. A dneska na zemi...
    ROMI
    ROMI --- ---
    ONDRAT: ja ho nedal do fantasy, dal jsem tam cernouska nakonec, pac jsem si rikal, ze tech sprintu tolik nebude a cernousek zvladne jak sprinty tak mensi kopecky a ono hovno :)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Z toho Jaspera Philipsen je letošní Marcel Kittel, QS pěkně jedou sprinty.
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUMAC: uz se udelal unik, tak nevim :) cesi nic nerikali :) ale mam to jen na pozadi pusteny pri praci
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Ví někdo co se tam dneska děje? Píšou že prý team manageri zakazali lidem závodit? Žádný únik, blokuje se uz asi 90 km zepredu. Nikdo se netrha. Je to nějaký protest proti Netfilixu nebo vedení ASO? Nebo wtf?
    ROMI
    ROMI --- ---
    M1SHA: jsi prihlasena?

    M1SHA
    M1SHA --- ---
    ROMI: Díky za info, můj čas ještě přijde, doufám :D Nic jako "visit team" tam nemám právě..
    ROMI
    ROMI --- ---
    M1SHA: co tam potrebujes jako poradit, prihlas se klikni na visit team a pak dole mas skupiny
    ROMI
    ROMI --- ---
    M1SHA: zatim jsi posledni :)

    M1SHA
    M1SHA --- ---
    Tak jsem se na Velogames připojila k Tour a teď se k tomu nedokážu proklikat...je tu nějaký dobrodinec, který by mi v poště poradil? Díky
    RICK
    RICK --- ---
    LARS_GUNNER: třeba k inspiraci
    129.0 km Ride Activity on September 7, 2021 by Rick W. on Strava
    https://www.strava.com/activities/5922259031
    61.5 km Ride Activity on September 8, 2021 by Rick W. on Strava
    https://www.strava.com/activities/5926392367
    + určitě tu lesní cestu Strážné - Pec, případně si projet trasu Krakonoše http://www.biketourkrkonose.cz/krakonosuv-cyklomaraton/krakonosuv-cyklomaraton-trate/
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    LARS_GUNNER: Anebo Špindlerovka, z Polska je zábavnější ;)
    JAZ
    JAZ --- ---
    LARS_GUNNER: kromě Zlatého návrší třeba Pec -> Pražská bouda a Černý Důl -> Černá hora, nebo i Pomezky z polské strany.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Bencik mluvil o Zlatem navrsi, chystam se na konci leta do Krkonos a chtel bych tam dva az tri stoupaky dat. Jaka je nejlepsi trasa?
    DUKED
    DUKED --- ---
    Hm, vypada to dalsi vlnu pripinacku
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ROMI: WvA by si mohl ty spurterske výlevy odpustit .) ..Jumbo to dobře projelo

    Ale co oceňuju je jeho maximální práce pro leadra v minulosti. To mu mohl Jonáš oplatit, zvlášť když tam Lafay celou dobu jede na konci skupiny a Jonáš taky. Se nezvedne a jenom tam vykukuje jak to dopadlo. Jako taktika jeho je se šetřit a neplytvat silama, ale správný šampion by se měl zvednout a pomoct. Navíc když WvA prohlásí že nejede na zelený a stačí mu vyhrát etapu, jinak bude pracovat pro leadra
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam