• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    DAVES: No, jestli ted po tom padu konci, tak at to vyhraje klidne i po protestu :(
    DAVES
    DAVES --- ---
    Já jsem teda hlavně rád, že Cav nevyhrál díky protestu, který Vinokurov vznesl. Pokud má překonat Merckxe, tak ať to je přímo na silnici...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: Koukal jsem na to několikrát a bylo by to asi těsný, ale Philipsen tam už chytil takovou rychlost že by to na 90% dal i tak.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    “Unfortunately, I had a problem with my gears when I was sprinting,” Cavendish said. “I went from the 11 [sprocket] to the 12 and had to sit down and go back to the 11. It was pretty devastating there, actually. It wasn’t good. I guess it’s not meant to be.”

    Cavendish denied by mechanical failure as Philipsen completes Tour hat-trick | Tour de France 2023 | The Guardian
    https://www.theguardian.com/sport/2023/jul/07/cavendish-goes-close-but-philipsen-completes-tour-hat-trick-on-stage-seven-tour-de-france-cycling
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    SUMAC: já bych tipl, že nešlapal, protože věděl... Nic jiného než win nemělo pro něj cenu.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SUMAC: ale on nemá Sram :-)
    Tos někde četl nebo soudíš z toho jak vyvěsil nohy?
    Tady ty technologické faily mě totiž zajímají vždycky.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    No neposrat se mu zadni prehazka tak to včera asi vyhral. Posledních asi 50m skoro neslapal. Dneska je to spis na Girnaye a asi bych řekl že Phillipsen bude vyvazet Vanderpoola
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PULKA: už jsem ho tam viděl.....ale mátlo to jak je to ještě daleko do cíle
    ROMI
    ROMI --- ---
    PULKA: druhy misto dobry pro nej :D a stejne si pro nej jde Pogacar :D
    PULKA
    PULKA --- ---
    Chudák Cav dneska...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Čtyřetapová Czech Tour se uskuteční od 27. do 30. července, začne v Prostějově a skončí ve Šternberku.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Froome bude závodit v Česku. Ikona světové cyklistiky se postaví na start Czech Tour, potvrdili pořadatelé | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/sport/ostatni-sporty/froome-bude-zavodit-v-cesku-ikona-svetove-cyklistiky-se-postavi-na-start-czech_2307071312_mim
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    líbilo se mi jak se Pog tvářil do kamery pod tím posledním kopcem, úplně to slyším v Jumbo vysílačce. "Hosi jedeme! ten má dost, v kopci ho dorazíme. Jonáš tahal.jak smyslu zbavený :D

    Jinak WvA to neskutečná mašina co tam zas předváděl. Se nedivím že byl tak frustrovaný že nevyhrál když se tam teď tak likviduje a má pak závodit s borcama co jedou v grupetu.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ted sem videl zaznam. Pog je kurva frajer
    ROMI
    ROMI --- ---
    husty a zrovna kdyz nemuzu koukat :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Psychologicky hodně důležité. Snad ho to nestálo moc sil.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    No nechal si ho ujet strašně lajdácky, mi přišlo
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ONDRAT: už ho nevidí, to bude přes 20 vteřin
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ATOMIKS: vypadá dobře, ale jak je tohle možný, s van Aertem jedou takovou pilu, Kwiatkovski se s nima udrží tak 30 vteřin a pak takovej nášup v nejprudší pasáži, respekt
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    No tak pojďme
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    NAKASHI: Jonas si jede pro žlutej dres.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam