PAN_SPRCHA --- ---
    ONDRAT: v roce 2020 se ty klasiky jely až po Tour, to byl ten covidový rok.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    ONDRAT: Trochu mi to připomíná "pýcha předchází pád" Chrise Frooma, kterej od tý doby co tvrdil, že chce vyhrát všechny Grand Tour v jednom roce, už Tour znovu nevyhrál. O Pogačarovi se říkalo, že je novej Merckx (ten taky přece vyhrával klasiky a pak i Tour), kterej bude dominovat všude, no a jak se ukazuje, tak by asi klidně i mohl, ale akorát v realitě bez Jonase Vingegaarda.

Když už tady tak drtím encyklopedii, tak si jenom přihodím, že ten krásnej výjezd na Puy de Dôme je místo, kde v roce 1975 sundali fanoušci Merckxe z kola a ten rok tour vyhrál Bernard Thévenet.
    ONDRAT
    PAN_SPRCHA: Naložil si toho moc, když vyhrál první tour v roce 2020, tak jel Liege-Baston-Liege (3místo) a Valonský šíp (9místo). V roce 2021 vyhrál Liege, Milán-Turín (4místo), Strade Bianche (7místo). No a v roce 2022 vyhrál Strade Bianche, čtvrtej na Flandrech, pátej na Milán San Remo + jel ještě Okolo Flander (10.místo). No a letos vyhrál Flandry, Valonský šíp a Amstel Gold Race + jel ještě Saxo Classic (3.místo) a Milán San Remo (4.místo).

Takže souvislost je zcela zřejmá. Chápu ho, klasiky mu jdou, na mistrovství je taky dobrej, Jonas nic takovýho nejezdí (2022 jel Tirreno Adriatico - 2.místo).
    PAN_SPRCHA
    CUKI: klasika je úplně jiný závod
    , vyžaduje jinou přípravu......teda pokud v ní člověk plánuje uspět.
    Prakticky pak začíná v květnu od "nuly" s přípravou na tdf
    CUKI
    CUKI --- ---
    PAN_SPRCHA: A ty klasiky o tolik ovlivnily? podle mě je to naopak dobrá průprava. Ale zranění se ani v jeho věku neztratí ze dne na den. Následky si poneseš po zbytek života, jen si musíš zvyknout a překonat to. Někdy to de lépe někdy hůř.

V každém případě to co předvádí Jonas je jiný level. Ta časovka na koze až do konce. To tahal jako nic. Pokud nedopuje je to nový král...
    PAN_SPRCHA
    ONDRAT: je to tak, Pogačar se měl na tý klasiky vykašlat. Ale to holt ví teď, po bitvě je každý generál.
    ONDRAT
    SUMAC: To je jasný, navíc on měl ten pád, nalomený zápěstí nebo co, dlouhou pauzu od závodění, pak je až mistrovství Slovinska. Je vidět, že dneska musí i ten nejlepší podřídit Tour první poslední.
    PAN_SPRCHA
    CHARON: Indurain byl jiná doba, jako Fignon,Lemond atd.
    To se ještě reálně nechytalo.
    CHARON
    CHARON --- ---
    Virenque, Pantani, Basso, Armstrong, Ullrich, Vinokurov, Contador, svýho času byl obviněn i Froome. Jedinyho koho se nepodařilo chytit byl Indurain
    CUKI
    jo on tam byl na počátku u Pogiho pád..
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ONDRAT: ma tdf asi ve smlouve.. navic tam za rok asi bude i Remco. chce to upravit pripravu, vynechat par jarnich klasik a peakovat na Swiss/Dauphine a ne tri mesice pred tim.
    ONDRAT
    SUMAC: Myslím, že po dvou prohranejch tour bude těžký hledat motivaci jet další rok znovu.