• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JAZ
    JAZ --- ---
    JECZNY: Já se naopak po dlouhý době na ČT tuhle Tour sem tam kouknu a přijde mi to v pohodě, samozřejmě mají jinou cílovku a nejdou zdaleka tak do hloubky jako GCN, ale poslechnout si Andrleho, Konečnýho, Vakoče nebo Koniga je za mě super, jsou nám daleko blíž než Kelly a McEwan. Samozřejmě ale třeba Bejka a Kozubka je lepší ignorovat...
    GCN mi tenhle rok začalo strašně lízt krkem tím, jak přehrávají emoce a uměle vyšilují při všem, co se stane. Může být sebenudnější etapa, ale stejně při ní každých deset minut řvou jako prorvaný že je to breathtaking, amazing stage you will never forget... nebo si někdo neškodně lehne a oni spustí půlminutové hysterické oh no oh no, potom desetkrát zopakují že je to nasty crash... kdo poslouchá jen zvuk tak si musí myslet, že deset lidí spadlo přes svodidla ze skály...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DUKED: zatím je to v plánu, taky čumim jak péro z gauče, jako za 8 let co to sleduju, jsem nic takovýho neviděl, nevšimnul si
    DUKED
    DUKED --- ---
    COCOBRYCE: Jakoze fakt pojede Kuss i Vueltu? To neni ani mozne snad
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MAESTRO_007: v autobuse šly celeý týmy na krev
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    COCOBRYCE: prvni DNF za 4 roky.. a zrovna kdyz mi mohl vyhrat fantasy.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    COCOBRYCE: nečekanou?

    Za poslední dva dny měl Vingegaard čtyři antidopingové testy. Úplně to chápu, řekl – ČT sport – Česká televize
    https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/cyklistika/tour-de-france/tour-de-france-2023/za-posledni-dva-dny-mel-vingegaard-ctyri-antidopingove-testy-uplne-to-chapu-rekl/64b84c84b923c8c51f995e3b
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    tak Jumbo i UAE měli ráno v buse nečekanou dopinkovou kontrolu
    RICK
    RICK --- ---
    COCOBRYCE: tvl Kuss třetí GT, nehorázný matador :-D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Reportedly, this is Jumbo-Visma's #LaVuelta long-list: Roglič, Kuss, Kelderman, Valter, Foss, Gesink, Bouwman, Leemreize, Vader.
    Kuss - takže to vyhrajou:)))
    DUKED
    DUKED --- ---
    DUKED
    DUKED --- ---
    MAESTRO_007: Sestrih vecer na eurosportu byl fajn, souhlas. Ale na etapu jsem koukal na GCN, bezkonkurencne nejlepsi za me
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    s Pogim mohlo být ještě hůř aneb za vším hledej ženu
    https://twitter.com/CyclingUpToDat3/status/1681657711748890627?s=20
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    MAESTRO_007: Právě že jsem si tohle myslel taky. A jak jsem včera porovnal obojí, tak už si to nemyslím. Vhled do etapy měli jednoznačně lepší (podle mě) na Eurosportu (taky mám s českým komentářem). Ale jasně, uměl bych si představit ještě něco mnohem lepšího.
    Jo a taky jsem zapomněl na ty experty, to je velkej bonus - Gilbert, Contador...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JECZNY: já se divam na Eurosport.
    Věřím že ten sestřih má Eurosport super. To jo, dělají cyklistiku na perfektní úrovni 20+let. Proto se na to dívám.
    Ale když srovnám TDF a komentátory live, tak občas hrozně skřípu zubama (česky Eurosport). Jsou hodně mimo občas .)
    V tomto je ta ČT na tour de France válcuje. Mají super hosty a je to daleko zajímavější poslouchat.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DUKED
    DUKED --- ---
    Jsem mrtvý. Jak Pogačar plánoval zvrat, jenže prožil nejhorší den na kole - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/jonas-vingegaard-tour-de-france-tadej-pogacar-souboj.A230719_211016_cyklistika_ten
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: to není důkaz, že doping udělá z nuly šampiona, ulítnout může každej
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: spíš by to chtělo vyhnout se zranění a nemíttréninkové manko
    ROMI
    ROMI --- ---
    RICK: jj, ale tam uz se bohuzel bojim, ze to se nestane :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam