• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE:
    ONDRAT:
    ROMI: ale opravdu v jednom kalendářním roce nikdy. Nevyhrál všechny tři ani jednotlivec ani tým
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    COCOBRYCE: Merckx vyhral dokonce 4 za sebou. giro/tour a vuelta/giro
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: právě:)
    Hinault - ale to není v jednom roce, ale tři za sebou 82/83 - jak mě tady poučili:)
    ROMI
    ROMI --- ---
    COCOBRYCE: blbe se to googli, co jsem v rychlosti zkousel, ale asi naposled, kdyz to vyhral jeden jezdec mi prijde zatim :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    vyhrál někdy jeden tým všechny 3 GT v jednom roce?
    ROMI
    ROMI --- ---
    NAKASHI: Gratulace za Velo, dej si pivo za me 😊
    PULKA
    PULKA --- ---
    Tomas Macek: Jak se z plachého muže zrodil Iceman. Vingegaard už není ze stresu nemocný
    Jak se z plachého muže zrodil Iceman. Vingegaard už není ze stresu nemocný - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/jonas-vingegaard-profil-pribeh.A230723_195621_cyklistika_ald&h=6F769664BE8247E21880A24D2CB9B9B8
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Meeus překvapil
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Campenaerts zase v uniku, kez by jel takhle az do Parize :D
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ROMI: to o Gauduovi sem psal já abych to jinxnul pac to sem vakt nechtel videt. Carapaz asi bude z forny. Ale UAE Ineos JuMbo QST a Movistar na to určitě pojedou
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: To uz je Ayuso tak dobrej? Stejne to vidim nakonec jen mezi Remcem a Roglicem
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: Ineos tam má Thomase, Rodrígueze, Gannu.
    UAE pojede Ayuso s Almeidou a vypadá to že budou mít dost slušnou podporu (Soler, Formolo,McNulty,Víne.....)
    DUKED
    DUKED --- ---
    ROMI: G.
    ROMI
    ROMI --- ---
    DUKED: EF to je neco, jako tady nekdo psal na zacatku sezony, ze Gaudu bude prohanet Pogacara s Jonasem 🙂 kdo bude lidr u Ineosu?
    DUKED
    DUKED --- ---
    ROMI: Ineos + EF (pokud se da Carapaz dokupy, jinak Carthy)
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: Ktery? Ja vidim jen Jumbo a Quickstep
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: jsou tam jen tři etapy pro spurtery tak se jich tam moc hlásit nebude. Skoro všechny týmy budou mít vrchaře. Narozdíl od Tour jsou tam čtyři týmy co jdou reálně na vítězství.
    DUKED
    DUKED --- ---
    SUMAC: Jj, Vuelta je letos totalne silena
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Vingo prý pojede i vueltu s Roglou, Uae: Ayuso, Alemida, pak Remco, Thomas+Rodriguez, Carapaz, Mas. Jede se jak Agliru tak Tournalet plus asi 7 dalších dojezdu do kopce...
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ATOMIKS: vyslo imho. ten vyjez na Petit Ballon byl pekny a kopec by se mel prejmenovat na Pinot Ballon, ale kdyby ho to nechali vyhrat bylo by to trapny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam