• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: nevíš co se tam stalo, mohl to někde položit
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JAZ: no od týmového leadra bych čekal větší výdrž než dvě kola. Ale ok. Teď MVDP nastoupil a ujel všem...škoda, že závod byl tak brzo rozhodnut...
    JAZ
    JAZ --- ---
    KEIKIN: Vacek byl druhý nejmladší jezdec v závodu, nikdo nemohl čekat, že takhle těžkou vyřazovačku v jakou se to zvrtlo může přežít.
    JAZ
    JAZ --- ---
    UCI se zase předvedla, už takových 5 let tlačí pořadatele závodů ať nepoužívají zábrany s nožičkama do trasy, oni je za velký prachy mění, a pak sama UCI organizuje MS a dá je úplně všude po těch úzkých ulicích, včetně výjezdů ze zatáček…
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JAZ: tak ten jedinej splnil úlohu..ale není to málo ? Pořád nás čechy beru ne jako úplné loosery ve světě. Vacek to dropnul po dvou kolech :-(
    JAZ
    JAZ --- ---
    KEIKIN: pro sebe, tolik času v TV a prostoru předvést se před celým světem v jeho věku jinde nenajdeš.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    No já jsem poměrně zklamán z našeho týmu..Kelemen jako zajíc osamocen za nás..spálil x wattů a pro koho ?
    BATY
    BATY --- ---
    Dostal jsem se konečně k tv a čumím na stojící cyklisty 🙈
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    A zase to musi banda dementu bojkotovat.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Kukrle neco proved, ze ho ignorujou komentatori a nebyl videt v jednom ama. cz zebricku na Czech tour?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Městský cyklokros, to je dost přesný
    Taky se mi z toho motala hlava, no, uvidíme zítra
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Jako pěkně závodili kluci. Ale já nevím jestli se mi ten okruh líbil, levá pravá levá pravá, motorka ani nemůže udělat záběr pořádně aby nezavazela, se mi z toho motala hlava úplně. Jak nějaké kritérium městské. A to jeli teprv junioři, co teprv chlapi co pojedou hrozné watty. Fakt jak cyklokros. Se nedivím že se jim ta trať nelíbí
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Supr cyklistika dneska, Kryštof Král nakonec 12. a jel moc hezky
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: tak oni ale nemusí vypouštět své ambice.

    Philipsen prostě pojede furt v balíku, tím nic nevypouští. vanAertem bude v úniku, pokud únik pojede, tak taky nic nevypouští a Remco ujede sólo 20 km tři okruhy před cílem, taky nic nevypouští.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    THEFLON: sagan .)

    Už mu jeblo úplně :D

    Peter Sagan on Instagram: "The wait is finally over! Today, I'm thrilled to present the SP resort in my hometown of Zilina! I'd like to thank my family and everybody involved in making this dream come...
    https://www.instagram.com/p/CvctYmboxNA/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    Je to úplně jedno co píší ve článku, protože nakonec to stejně vyhraje Pogi 😎
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    THEFLON:
    PAN_SPRCHA: však otom ten článek je. Pokud budou spolupracovat. Četli jste to co rika Boonen nebo Bakelants?

    Spolupracovat znamená vypustit své ambice a to není tak jednoduché když jsi "nejlepší" cyklista/spurter na světě. nehledě na to kolik šanci vyhrát mistrovství světa je pro cyklistu. Jednou placka, jednou klasika atd
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    THEFLON: oni takhle pojedou..........Budou se snažit eliminovat útoky vanAertem kterého si žádný únik nebude chtít přivézt do finiše. Pak nastoupí sólo Remco. Buď to vyhraje nebo to ostatní sjedou a přivezou do spurtu Philipsena.

    Není tam scénář kdy by Belgičani nevyhráli......pokud budou spolupracovat
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    MAESTRO_007: Jak by mohli být nějaké konflikty, když jim Remco cukne 30 km před cílem a už ho nikdo z týmu neuvidí 😄
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Tlak na Belgičany roste. Žádné konflikty nebudou, ujišťuje jejich trenér | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/tlak-na-belgicany-roste-zadne-konflikty-nebudou-ujistuje-jejich-trener
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam