• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: tak blok......mi přišlo že právě nikdo nechtěl jet tak se tam postupně naskládali vedle sebe, čekali jestli to někdo potáhne. kdyby někdo chtěl, tak za to vzít mohl po stranách bylo místa dost.
    Navíc tak pomalu nejeli vzhledem tomu že toho z Bory co jim ujet nakonec dojeli
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    můžete mi prosim někdo z vás vysvětlit tu včerejší blok party Soudalu před koncem etapy ve stoupání???
    a vám se to jako líbilo? páč mně teda vůbec, ale třeba to jenom nechápu
    DUKED
    DUKED --- ---
    Skoda, G. si etapu zaslouzil. A ten Ganna je fakt silena lokomotiva
    RICK
    RICK --- ---
    tak už to tady musím dát :-D mezitím v Británii a nehorázný diktát Jumba - 4. výhra ze 4 etap :-D

    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Na Angliru mozna vyhraje Kuss Vueltu celkove
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: Angliru budou zase neutralizovat 5km před cílem. Zatím je tam zase chcavec v předpovědi
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Je to dost vyrovnané . Najedou vděčí na angliru a pak bude asi dost veselo v těch 25% stojkach
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: fakt se snazi no :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    Remco 20 vterin na Roglice, cekal jsem vic, ale jde to :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SMOKY: pár sekund za ním nakonec.

    Ale Kuss! Jako ani ne minutu za Remcem?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    PAN_SPRCHA: To by museli jet průměr 59, uvidíme, bude to zajímavý
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SMOKY: to si myslíme vždycky a pak přijdou vrchaři z GC a zajedou o minutu líp
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Top Ganna teda letěl
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ztratili jsme kus pelotonu. Ve vzduchu. Bouře vymrštila letadlo k Madridu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/vuelta-transfer-boure.A230904_152106_cyklistika_tm2
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    COCOBRYCE: tenhle rocnik Vuelty je nakej prokletej. Uz od ty prvni etapy nebyl snad den, aby tam nebyla nejaka demence
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    nejdřív pokus o atentát s olejem a teď tohle?! není to první zmínka co jsem o tom našel, nebvíte o tom někdo něco????

    CyclingBottle
    @Cyclingbottle
    ·
    23 h
    A drama has been prevented in #LaVuelta23 . A 🚗 car driver intentionally wanted to ride straight into the peloton in the final kilometers of stage 7. He wanted to cause a big accident. The Spanish politice could arrest him just in time.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Tak Arensman by nakonec měl být vcelku OK. Nevypadalo to pěkně jak tam ležel v bezvědomí.

    https://twitter.com/INEOSGrenadiers/status/1697698110749724881?s=19
    ROMI
    ROMI --- ---
    COCOBRYCE: dobre saje :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam