• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    ROMI
    ROMI --- ---
    ONDRAT: jj fandil jsem kussovi jak o zivot, aby to udrzel :) dobre, ze se Landa po letech probral :D
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    VOTA: Jo, pro Jumbo je to snový a už to tak na bedně dopadne. Každopádně si myslím, že bez Kusse v červeným by to nemělo takový kouzlo, on má předpoklady, aby mu člověk fandil. Zatímco koukat na Rogliče vezoucího Vingegaarda mi moc zábavný nepřipadá.
    CHARON
    CHARON --- ---
    Dohoda
    DUKED
    DUKED --- ---
    8s 👍
    VOTA
    VOTA --- ---
    ale teda tri z jednoho tymu na podiu na takovym krpalu... to je teda něco...
    DUKED
    DUKED --- ---
    Trosku drama 😁
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Primoz sebral bonus a Landa vylezl Seppa, Sepp zustava v cervene
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Lol
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    Mně se teda zdá, že Primož to hodně chce, zatímco Jonas by klidně zůstal se Seppem, ale když teda Primož jede, tak co už.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Tak Sepp to nebude 😔
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    To bude asi výhra všech tří ruku v ruce
    DUKED
    DUKED --- ---
    3x Jumbo, 3x Bahrain

    Woutbzase dela vybornou praci, akorat vyhraje nekdo z Jumba tipuju
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: jedou ale jak rika kolega dole, ta moralni podpora, ze tam nekoho mas a v tech 25% stenach na tebe rve, muze udelat pul minuty navic. pocasi ma byt rozumne, obcasna prehanka, zadne silene mraky ani vitr jako posledne, tak snad to bude epic jako si ten kopec zaslouzi.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: já netvrdím že to nezvládne, ale bude muset jet na sebe.
    Jumbo je doveze všechny na čtvrtý nebo šestý kilometr stoupání a pak pojedou všichni sami za sebe.
    Ono stejně na Angliru mezi šestým a jedenáctým kilometrem všichni jedou prakticky sami za sebe.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    SUMAC: nebejt Kusse,tak tam Roglic tenkrat nakoupil jak svine.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: vyhrat ho asi nenechaj, ale Seppovi by mohl Angliru sedet vic nez nekterym ostatnim, ve 2020 dojel s Roglicem ve stejnem case tesne za Maasem a Vlasovem a Jonas dostal 3,5 minuty. Jedine co muze Jumbo nejak ohrozit je, pokud to dneska sedne nejak zazracne Ayusovi a bude ujizdet nekam smerem podium, tak to asi Rogla i Vingo budou muset jet na doraz a Sepp bude sam za sebe.
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: to by se rozhodně dalo pochopit, ale tady to nevypadá, že jeli do porodnice, bylo to jen tak v klidovém režimu. No hlavně, že je z toho venku a bez následků a snad se zjistí, co za tím bylo :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: zas proč by ho nechávali myslím že dost jasně je vidět že mají už všichni tři volnou ruku.
    Sepp možná ani sám nebude chtít být vitěz kterého nechali vyhrát. Jen ať si mákne.......
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak nenechaj Seppa
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ: No nevím, taky mi málem prádla pumpička, když mi manželka začala rodit druhého kluka v autě... ;) :D (doma prej to jsou slabé kontrakce, to se nepočítá. Tak říkám počítá, takže máš kontrakce po necelých 2 minutách, takže si to dáme do porodnice na Loeba).
    Tohle bych asi moc nepočítal.
    DUKED
    DUKED --- ---
    DUKED: Tak, ztraci na Seppa 29s
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam