• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    "However WielerFlits reports that Plugge, who was looking for a title sponsor after Jumbo confirmed they would leave the sport in 2024, met with Soudal Quick-Step owner Zdeněk Bakala earlier this year with plans surrounding a possible merger quickly put in place. Should the merger be finalised, the team’s proposed name for next season would be Visma-Soudal or Soudal-Visma.,"


    Jo aha, Jumbo odchází to je docela gamechanger
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To by mě zajímalo, kdo by skočil po volné licenci. Tipoval bych UnoX nebo některý ze švýcarských týmů.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ROMI: roglic by tam IMHO nezůstal, to by raci šel někam do Bahrainu
    ROMI
    ROMI --- ---
    COCOBRYCE: To jako, ze tour pojede na vygru Remco, Roglic a Vinegaa4d bo jak? 🙂 divny no
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Probíhají nalmuvy mezi Jumbo a Quickstepem
    Jumbo-Visma, Soudal-QuickStep discuss potential merger | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/jumbo-visma-soudal-quickstep-discuss-potential-merger/
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: Kupodivu k tomu přistoupili prozákaznicky :)
    What if I have a third-party power meter installed on my crankset?
    Cranks and or any Shimano products that are modified by 3rd parties are not covered by warranty, but as an exception they will be subject to this inspection. Any items that are found to fail during inspection and that are sent back to Shimano will be replaced free of charge without the 3rd Party Power Meter attached.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: Mrkni na kód na klikách, pravou mám OK, ale levou ne :D Třeba se tě to netýká.
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Až to zjistíš, tak dej vědět :)
    Já mám vpravo 6800 a vlevo 8000 s waťákem...

    The specific models affected are the 11-speed compatible Ultegra FC-6800, Ultegra FC-R8000... :o)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: zavolej na tu info linku:)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: Mám kliku s waťákem s tím kódem, kde dostanu nový waťák? :D
    Teda jsem zvědavý, jak se řeší tento případ, protože do klik je zasaženo dalším výrobcem.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Shimano to recall 760,000 Ultegra and Dura-Ace cranksets due to risk of failure | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/shimano-to-recall-680000-ultegra-and-dura-ace-cranksets-due-to-crash-risk/
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Celý to bylo špatně, Kung jel zalehnuty a nehledel před sebe, bariery byly lezerne přesazene do cesty bez jakehokoliv varovani, nikdo tam nestal ani nemaval nebo nepiskal, navíc v časovce nejezdí sanitka takže ho nemohl ani nikdo posbírat. Přilba casovkarska je možná aero ale pri padu v 60kmh na hlavu totálně napicu. Ještě teď je ní z toho špatně.
    DUKED
    DUKED --- ---
    JONAS3: Jo
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    DUKED: Tvl to je zase zpráva... To je asi zbytečné číst.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Zlomené ruce i otřes mozku. I tak Küng dojel do cíle. Proč ho nezastavili? - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/stefan-kung-zraneni-me-casovka.A230921_134734_cyklistika_mt2
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUMAC: koukam na vysledky a fakt jim nalozil jak svin :) Ganna s Remcem se maj ceho bat do budoucna :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Tarling o parník evropský Mistr. V 19ti a 45s před Van Aertem.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Jinak UAE zase vyhralo nejmladsiho jezdce na vsech trech tour :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Gratulace m1sha za drtivou vyhru na Veloa vybrani svate trojice :) Nakashi klasicky taky dobry a Pulka potvrdila, ze ze Tour nebyla nahoda :) Holky to drtej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam