• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JAZ
    JAZ --- ---
    SUMAC: tak hlavně Rogla je sám o sobě ve srovnání s okolím za zenitem a půjde už jenom dolů, navíc proti Pogimu a Remcovi je face to face bez šance už dnes. K tomu Bora neumí s vrchaři a závodníky na GC pracovat, Buchmann tam už roky stagnuje, Huguita šel úplně k čertu, z Vlasova jeho potenciál ani zdaleka nedostali... výjimka budíž Hindley a jeho Giro, ale i tohle jezdil už u Sunwebu, k žádnému velkému progresu tam nedošlo.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    WTF?!
    UCI confirms in the event of a Jumbo-Quickstep merger there will be 17 teams in the World Tour for 2024-25, instead of 18. Among other things adds "contractual provisions for all personnel of the team... ...of prime importance"...
    https://x.com/inrng/status/1709178759230701983?s=20
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    JAZ: proc? Bora dotlacila na vyhru Gira nejakyho noname Australana, ma dost silny team na kontrolu pelotonu na rovinkach a hrbech, nevim jak moc by se chtelo Huigitovi nebo Vlasovovi pomahat v kopcich, a Hindley asi domestika delat nebude, ale pokud by nabrali nekoho z Ineosu co je bez smlouvy a ma zkusenosti z jejich vyher na TdF tak muzou konkurovat UAE a tomu, koho ten konglomerat posle na TdF (jonas a remco v jednom teamu na TdF je asi scifi, takze asi Jonas, Remco se jim na to mozna taky vykasle). BORA je asi nejlepsi moznost, Bahrain ma akorat Landu, Ineos tezko rict.
    JAZ
    JAZ --- ---
    COCOBRYCE: tohle vypadá spíš na štědře placený a dlouhý důchod, než reálný útok na TdF. Tři roky teď v Boře, další tři potom v Izraeli a jseš vysmátej.
    DUKED
    DUKED --- ---
    😔
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Primož Roglič on the cusp of signing multi-year contract with Bora-Hansgrohe | GCN
    https://www.globalcyclingnetwork.com/racing/news/primoz-roglic-on-the-cusp-of-signing-multi-year-contract-with-bora-hansgrohe
    RICK
    RICK --- ---
    Podle listu Gazzetta dello Sport Primoz Roglic téměř uzavřel dohodu o jízdě za BORA - hansgrohe v roce 2024.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: nejlepší řešeni je asi ta BORA
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    1) Visma nemé od 2024 titulárního sponzora
    2) Soudal není spokojen s Patrikem
    jinak ano souhlas, nikdo tomu moc nerozumí, dle mě je v tom i Patrikovo ego a to, že zůstane v cyklistice na top úrovni
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jinak tedy ještě můj názor na Rogliče. Nechci, aby skončil v Ineosu. Mám pocit, že ten tým ztratil drive na to vyhrát velký etapový závod. Tak je podle mě bez šance, a že těch šancí na vítězství v TdF už moc mít nebude, bude-li mít vůbec nějakou.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: Pořád tomu ne úplně rozumím :D
    Co je/bylo prvotní spouštěč k rozpuštění, ehm vlastně sloučení s Jumbem? Podle všeho to vypadá, že nespokojenost Soudalu a tedy odchod od Lefevera. Dobře, ale Soudal chce Remca (?) a zárověň chce jako sponzor k Jumbu. Jenže tam nechce Remco.
    Něco z toho musí být na těch spekulacích zásadně špatně, protože pak to postrádá jakýkoliv smysl.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    ‚Titul mistra světa třikrát po sobě je něco nevídaného.‘ Peter Sagan ukončil kariéru v silniční cyklistice | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/sport/ostatni-sporty/peter-sagan-silnicni-cyklistika-konec-kariery_2310022240_job
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Sagan ukončil silniční kariéru
    STETKINS
    STETKINS --- ---
    COCOBRYCE: Tak jsem si to video pustil asi 15x a hledal jsem tam otáčející se auto, než jsem zjistil, že tam je ještě jedno video...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    HELLISH: to byla velká legrace a to otáčící se auto!!!!
    ROMI
    ROMI --- ---
    HELLISH: hehe slusny :) i to auto tam taky slusny :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    COCOBRYCE: Tak ten agent to rika uz dva roky skoro neco podobneho 😃
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    a co řikáte na tuhle srandu?:)
    Arnaud De Lie wins on one leg after finishing straight mishap | Video
    https://www.stickybottle.com/races-results/arnaud-de-lie-wins-on-one-leg-after-finishing-straight-mishap-video/
    DUKED
    DUKED --- ---
    PAN_SPRCHA: Kua, snad ne. Rad bych videl Roglu v Ineosu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam