• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    DUKED: koukam oni uz maji podepsaneho Dany Martineze, to mi uniklo.. bude to zajimavy pokud bude cela BORA zdrava a ve forme na Tour
    DUKED
    DUKED --- ---
    A je to Bora! V dresu německé stáje se Roglič pokusí vyhrát Tour - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/primoz-roglic-prestup.A231006_113730_cyklistika_tm2
    DUKED
    DUKED --- ---
    COCOBRYCE: Achjo 😔
    BATY
    BATY --- ---
    SUMAC: Já jo 🙈, ale jen v létě na silničku :)

    U mě nesedí akorát ten banán... Ten už nemůžu ani vidět :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: jo a bere si sebou i trenéra, který měl na starosti i WVA - ten je z toho dost smutnej, tudíž jsem zvědavej na jeho formu a výsledky v nadcházející sezoně...
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    BATY: no toto splnuju vsecho, akorat nohy uz neholim
    BATY
    BATY --- ---
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: Oni měli výbornou generaci co se jim sešla a kulminovala kolem roku 2019

    ono třeba ještě v roce 2016 měli kolik výher ve WT jednorázovkách?..........nula.
    před rokem 2012 měli tu partu kolem Boonena pak měli výsledky horší než poslední dva roky teď než postupně odešla ta generace kolem Boonena co už byla za zenitem a mladí teprve rostli a tahle parta začínala pořádně nastupovat kolem roku 2017 s tím že ten zenit klasikářů je těch +- pět let.
    teď byl čas zase na generační obměnu, nespojoval bych to nutně s Remcem naopak ten jim nabídl možnost jak i v čase generační obměny dále vyhrávat.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tohle mě na PSC strašně ničí, ten bogan mullet a kňourek! Neměl by si před to dávat kapesník? :D


    George Jackson
    https://www.procyclingstats.com/rider/george-jackson
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: no mě šlo spíš o to, že Patrik měl dostat nějakej teplej flek, tak co se asi přihodilo, že chce najednou zachraňovat tým, navíc potom, co se pár jezdců vyjádřilo dost nelichotivě o celým spojování, že by se v něm něco pohnulo? jako že je Patrik člověk, už vím od TDF unchained, ale ...:)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: Mně to teda přijde docela logické, po tom co se o tom vyrojilo za spekulace.
    Celé to od začátku vypadá jen jako odchod titulárního sponzora s pár jezdci. Jak jsem už psal, tak najít pár menších sponzorů, aby to přežili jako QS by asi v Belgii mělo jít, přece jen je to tým s velkou tradicí.
    Pak to vyjádření UCI o licenci, to snad ještě nebylo, že by tu licenci netlačili někam dál,
    A co se týká jezdců, že by nenašel na doplnění pár jezdců, mi přijde krajně nepravděpodobné, může doplnit z devo týmu, a po takové příležitosti skočí dost lidí. Sice to nebude top, ale na počet to bude stačit.

    Jen ještě nechápu Bakalu, on se té licence chce zbavit nebo v jaké je roli?

    A ještě sci-fi scénář. Patrik si zase skočí kolem krku s CavManem, ten dotáhne nějaký bakšiš. Lidí na vláček by tam bylo dost, ještě bez smlouvy, poskládají to na zase jen spurty a vrátí se ke klasikám, a vyserou se na GC (ha, myšlenka, takhle po ránu :D). --> Ono to GC na GT může být vlastně i celé startér. Skvělý klasikářský tým si ukousl velké sousto, s Remcem jim to kromě Vuelty úplně nevyšlo ;).
    Takže bych se ve finále nedivil, kdyby se pokorně vrátili ke kořenům a dělali to, co umí a co jim šlo nejlíp.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ??? přestávám ty konspirace a možnosti stíhat, jsem myslel, že Patrik má po spojení Jumbo + Soudal jistej flek a ono asi né
    Reports: Patrick Lefevere trying to set up team with ‘victims’ of Jumbo-Visma merger | GCN
    https://www.globalcyclingnetwork.com/racing/news/reports-patrick-lefevere-trying-to-set-up-team-with-victims-of-jumbo-visma-merger
    BATY
    BATY --- ---
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    aha...Bora-Hansgrohe set to sign coach of Wout van Aert and Primoz Roglic
    https://www.cyclingnews.com/news/bora-hansgrohe-set-to-sign-coach-of-wout-van-aert-and-primoz-roglic/
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    🇧🇪 Yves Lampaert after #BincheChimayBinche:

    🗣️ "It's still unclear for us. I still believe in the fact that the team (Soudal Quick-Step) will continue in 2024. While we're racing, we focus on that. I hope we know more the next weeks."

    "We'll wait what the team tells us before the 19th of October. We didn't know the team days were canceled. If we should ask it to Patrick Lefevere? They probably know they have to communicate, but better late and correct then too soon. Patience is key."
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ty maj nervy zeželeza a jak nás napínaj
    Movistar:
    “We know that many of you are waiting for news - and some of you are upset by the wait - regarding our 2024 men's team.

    In a few days we will give you more information. We will talk first about our current staff and then about our current staff and then about incorporations

    Thanks for your patience 🙂”
    https://x.com/Movistar_Team/status/1709469686998454455?s=20
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ROMI: deckama urcite ne pac ty Cava presvedcili at pokracuje :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    WYMA: vlasama? :)
    WYMA
    WYMA --- ---
    COCOBRYCE: zacina pripominat jardu jagra :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam