• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    JONAS3: jsem nevěděl, že se takto taktizuje i na hobby závodech, to je teda solidně na pěst:)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: No nedivil bych se, kdyby ho chtěl shodit, ale tady si přeložil sám. Remek (lol) jel doprava, a Hirschi jel ještě víc doprava, jeho chyba. ;)
    Ve své podstatě si to zasloužil, mohl si za to sám, že aktivně rozbíjel tempo skupiny, která se snažila dorážet. Kdyby se vezl a děla vrátného, ok, ale tohle...?
    Úplně to nesnáším, na konci sezóny se mi to stalo 3x, vždy jsme to měli už je na pár vystřídání to dorazit. A nepodařilo se. Zvlášť na Ráfkárně mě to nasralo, tam jsem tím přišel o bednu. Ale teda že bych někoho za to cíleně sundal, to ne, i když mám kolikrát chuť. Ale slušný při tom moc nejsem, obyčejně to dost emotivně sdělím dotyčnému :D
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: jo ta trať gravelu byla pěkná, to mě příjemně prekvapilo
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JONAS3: no ono to vypadalo že ho Remek shodil spíš. Tam jedou po rovině, on se tam rozčiluje a u toho ještě brzdí. To úplně nečekáš :-)

    Co tomu předcházelo taky nevím :D
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: pro Slovince celkem uspesny vikend ;-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Yap, sledoval jsem závěr, pěkně to udrželi.
    A Valverde je neuvěřitelný, akorát jsem nechytil, kam zmizel Vakoč.
    Slušná porce zábavy před zimní pauzou.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ROMI: Fakt, stojí to za to. Dej si posledních 40 km, Gandu. V tom tempu, co to jeli, to není ani hodina. To dáš ;-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: no, ten Wout se rozsekal už po prvních kilometrech, jsem čekal že to dá.

    A Valverde si dospurtoval pro brambory



    Jinak dneska Paris-Tours, velmi dobře obsazené vyhrál kluk z americký Conti stáje co si odskočil na měsíc na tryout do IPT
    ROMI
    ROMI --- ---
    JONAS3: na celej zavod koukat nebudu no :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ROMI: Tak to se na to musíš podívat ;-)

    Jinak tedy dnes gravelové mistrovství světa slušný masakr. To, co předváděl vítěz ve sjezdech, no mám sevřenou prdel ještě teď, když si na to vzpomenu.
    ROMI
    ROMI --- ---
    JONAS3: Proc karma, co se tam delo?
    SUMAC
    SUMAC --- ---


    no neni moc dalsich sportu a ostatne ani jine lidske cinnosti kde se da udelat takova fotka :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ROMI: plus tam mel krec a mlatil se pesti do stehen 27km pred cilem. on je epic borec, jeden takovej za stoleti :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Husty, ze to dal ve sjezdu Pogu, to jsem necekal
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    No zame Pog is the Goat.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Karma pro Hirschiho, ukázkové přeložení.
    Dnes je to pecka.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: ach ta paměť:))
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: tam šlo o to že Vlasov byl v GC za ním a za nima Almeida a Buitrago
    Vlasov pak v fakticky poslední etapě (pak už jen Madrid kde se na GC nejede) zaútočil a vytáhl i Almeidu s Buitragem aby se dostal v GC před Ciana. Ten rozdíl byl nakonec takový že Vlasov přeskočil Ciana ale Almeida už ne. Tam měl spíš štěstí že se k nim přidal Ayuso tak Jumbo nenechalo ten odstup moc navýšit a dojeli minutu za nima. Každopádně vlasov vzal s sebou dva co byli v GC za kolegou a odjel s nima pryč v poslední etapě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam