• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    ROMI: Hustý!

    A pro zajímavost, Merckx v roce 1972 kousek pod 50 na tomhle:

    ROMI
    ROMI --- ---
    Italská cyklistka Vittoria Bussiová překonala jako první žena v hodinovce hranici 50 kilometrů. Ve vysoké nadmořské výšce na oválu v mexickém Aguascalientes ujela v pátek 50,267 kilometru a získala zpět světový rekord. Loňský výkon Nizozemky Ellen van Dijkové z dráhy ve švýcarském Grenchenu vylepšila o více než kilometr.
    DIOM
    DIOM --- ---
    CUKI: tak jsem to úplně nemyslel :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    DIOM: Tak mrtvej snad ještě není, ne?
    Chudák přestal jezdit silnici a ty už ho takto odepisuješ :-)
    DIOM
    DIOM --- ---
    PULKA: Moje žena je ze Stříbra, ze stejné ulice jako Štybar, občas ho tam i potkáme. Na rohu je neoficiální název ulice Štybarova, který tam před časem pověsili jeho kamarádi. Myslím, že by to tam po něm už mohli opravdu pojmenovat.
    PULKA
    PULKA --- ---
    JONAS3: Tak jako jo, ale je mi lito, ze se “nerozhodl sam” a neoznamil to na nejakem evropskym/vetsim zavode,ale takhle buhvi kde v Cine protoze mu neprodlouzili smlouvu a novou neulovil.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PULKA: Tak nikdo nemládne. Myslím, že mu tak bude líp, hezky s čistou hlavou. Navíc gravely jsou na vzestupu a myslím, jsem přesvědčený, že pokud bude chtít, tak je to jeho cesta.
    PULKA
    PULKA --- ---
    Asi je to můj poslední závod, svěřil se cyklista Štybar v Číně - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/zdenek-stybar-posledni-zavod-cina-kolem-kuang-li.A231013_155332_cyklistika_ten
    😔
    ROMI
    ROMI --- ---
    Jeden problém Primož Roglič vyřešil. Teď čelí ještě větší výzvě | We Love Cycling - Česká republika
    https://www.welovecycling.com/cs/2023/10/09/jeden-problem-primoz-roglic-vyresil-ted-celi-jeste-vetsi-vyzve/
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JAZ: no kopírovat, těžko rict. TDT jsou dlouhodobě úspěšní "youtuberi' a za mě hodně zajímavý projekt co patří do moderní cyklistiky v dnešní době. Jejich videa jsme tady nadšeně sledovali .)
    "wheelie contest" atd.

    https://youtube.com/@TourdeTietema?si=0WPHg0DdvoUdSXTK
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: jsou to takoví hipsteři snažící se kopírovat EF, úplně seriózně na mě nepůsobí, každopádně vyhlašují, že pro příští sezonu zažádají o Proconti licenci, tak možná se z toho nakonec něco slušného vyklube.
    RICK
    RICK --- ---
    Caleb Ewan Lotto ---> Jayco
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Víte někdo něco víc o týmu TDT-Unibet Cycling Team? Jezdí v něm Tomáš Kopecký (nejstarší ze sourozenců), a pro příští rok tam přestupuje z Elkovu Adam Ťoupalík.
    Jako CT tým jeli i pár závodů PRO, takže docela slušný level.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: půvdně mělo být 15procent z času vítěze, pak to vzhledem k náročnosti navýšili:DDD
    jako bylo to super, každej za sebe a zbejvalo 10km do konce:DDD
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    PAN_SPRCHA: tak na to ze cela etapa mela 3,5 hodiny je to asi dost benevolentni rozhodnuti. a nebylo tam zadne grupeto a vsichni dojizdeli pojednom max po dvou plus asi 4 trojicky, vic ne. tak nejak asi vypadaly vyjezdy na Tourmalet pred valkou. brutal
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    A Novák 22. místo jen 10min sekera, hodně dobrý
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: spurteři to dojeli, Cavendish přijel pomalu hodinu za Lutsenkem a je klasifikován
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ta cílová fotka :D Zavrávoráš a spadneš do díry.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam