• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    ROMI
    ROMI --- ---
    COCOBRYCE: hmm husty, zajimavy :) jsem na nej zvedavej
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: ale smysl to dává
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    tak to jsem zvědavej!:)
    Wout van Aert to lead [Jumbo-Visma] in the Giro d'Italia reports La Gazzetta, will aim for stages and as high a GC place as possible. Also after the Ronde and Roubaix, then the Olympics
    https://x.com/inrng/status/1719264868975448068?s=20
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: to bylo omylem...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: a Carapaz? vždyť jim vyhrál Giro
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ONDRAT: však jo.....ale nemohl jsem se zbavit dojmu že měl navíc kdyby to vždycky movistar nějak neprotaktizoval
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    PAN_SPRCHA: Tak ten Nairo pár let něco jezdil. Já jsem mu proti Froomovi i docela fandil.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: jejich jediný úspěch za posledních dvacet let byl ten že se jim podařilo přesvědčit veřejnost že Valverde je po všech dopingových letech úplně čistý bez toho aby to na něm zanechalo následky.

    S Ineosem nebo quickstepem se to nedá srovnat
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: našel jsem k tomu jen tohle: As per reports from Reuters and Radio Cycling earlier this week, a new league would reduce the number of races in the schedule, have all races either begin or end on a Sunday, and have no overlapping races. For example, this would theoretically do away with the clash between Paris-Nice and Tirreno-Adriatico.
    a že jen 6 týmů je pro
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    nevíte co je to za řeči o nové cycling league? jakože "liga mistrů" cyklistiky?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: příště půjde do Israele!:D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DUKED: Movistar jsou chaotici ( španěláci :) ), co zaspali dobu a žijou z úspěchů minulosti, podobně jak Ineos a QuickStep, když se podíváme jak se chovají na přestupovém trhu...:))
    DUKED
    DUKED --- ---
    COCOBRYCE: Klasika Movistar, no, nejnemoznejsi staj ve WT
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: Nehledě na to, že je to už geront, v kolumbijském měřítku.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DUKED: nejvtipnější přestup roku :D vždyť ho naposled vyrazili, ne? za to sluchátko z ucha, co si nikdy nevyndavá:)
    to máme sluchátko, držení se motorky do kopce, tramadol...ten se vyplatí:DDD
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAZ: si myslím, že by mu prospělo přestoupit do jinýho týmu, příští rok to bude s ním bude katastrofa, přišel o trenéra - jde s Roglou do Bory a o nejlepšího parťáka van Hoydonka
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MAESTRO_007: za mě teda patří, pokud chceš vyhrát GT měl by být dost všestraný jezdec:)
    sere to akorát lídry typu Jonas - páč na kole neumí, Remco - páč má problém se vším - ano, oba nemám moc rád:))
    a divácky je to atraktivní, se na to teším!
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: Belgický naroďák neměl lídra ani když jezdil Boonen. Vždycky když už vyhráli tak spíš navzdory týmové strategii.
    Pamatuju jak Gilbert jel sám vepředu a VanAvermaet za ním táhnul skupinu.
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    MAESTRO_007: Za me patri a tesim se na to, bavily me uz lonsky kostky :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    SUMAC: Woutuv problem je krome hlavy v tom, ze nikdy neni lidrem, jak Jumbo tak belgicky narodak mu neveri a vzdycky je pred zavodem jen jednou z variant. Zato Mathieu je pred kazdym zavodem naprosto nezpochybnitelnym lidrem pro ktereho vsichni bez kecu padaji na hubu. Nejlip to bylo videt na letosnim MS, Wout nema horsi nohy nez Mathieu, jen se sebou necha svym okolim zametat podlahu. A to ani nemluvim o tom, co se delo na TdF.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam