• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: jak to Rogla roztrhal to nebylo dobrý, ale zas Vlasov mu zůstal a na Tour se snad daj ostatní krapet do formy
    souhlas, na fotkách to vypadá hůř, navíc pak v TV ve srovnání s ostatníma cyborgama vis Bahrain to není zas tak výstřední
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: live to nakonec tak divný nebylo. Jak se to zabírá pořád trochu z dálky mají ty hlavy dole.
    Navíc jim to nijak moc nepomohlo.

    Ale Roglič jsem koukal, že mu dochází kam se dostal. Na to že když do toho šlápne tak mu celý tým odpadne asi zvyklej nebyl
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    dnešní týmová časovka :DD

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: jj, klepal na dveře už dost dlouho
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: Teď se na to dívám, 3x druhý na UAE letos.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    nakonec slušnej 5. flek...
    Arvid de Kleijn z Tudoru to včera konečně prolomil a dojel si pro 1. flek! :)
    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak ještě Vernon ho skočil.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Cerny super, porazila ho akorat pulka zlateho OH stihaciho tymu Italie, plus nejaky Ayuso.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: 5 sekund potom, co jsem to napsal. Ale Milan je přece stihač.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: Dyk ho předjel i spurtér Milan
    DUKED
    DUKED --- ---
    COCOBRYCE: Fajn😉. Akorat teda, planoval jsem, ze pojedu kouknout na Oropu, Mortirolo ale laka hodne teda
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Vypadá to, že se Černému hodně podařila časovka na Tirreno-Adriatico. Zatím 2. a moc lidí, co by ho mohlo skočit, tam na startu už není.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: twiter nežije ničímjiným
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: Jsem si říkal, kdy přijdou první memy. Osobně jsem typová Lorda Helmiče že Space balls.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAZ
    JAZ --- ---
    COCOBRYCE: super, mnohem atraktivnější, než původní varianta! Pokud to chápu dobře, Švýcaři měli kecy ohledně zajištění trasy, tak jim to Italové sebrali a nic se u nich nepojede, dobře jim tak :) Mortirolo sice nahoru z té jednodušší strany, ale sjezd dolů do Mezza klasickou výstupovou variantou bude brutální. Ani ne tak ve smyslu, že by byl nebezpečný, protože ty zatáčky jdou tak rychle za sebou, že se člověk nestihne rozjet, ale technicky neskutečně náročný a brzdy budou dole v plamenech. Naopak pro bezpečnost dobře, že sebrali závěrečný sjezd do Livigna z Forcoly, tam jsem si i já udělal rychlostní rekord a pustit tam profíky ve fázi těsně před koncem etapy, to by lítaly čísla hodně hodně přes stovku.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    změna 15. etapy Gira

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam