• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: jestli to vypálí pod 9min...
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    COCOBRYCE: zaútočí a vyselektuje ale ta skupinka určitě zase dojede nějak vepředu a rozhodne se asi pozdej. Ten kopec by musel být daleko delší a těžší a na nejake sotoline aby setrasl lidi ve formě a dojel sólo jako na Strade
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: tak zaútočí!!!
    Milan-San Remo: UAE Team Emirates hint at Tadej Pogačar attack on the Cipressa | GCN
    https://www.globalcyclingnetwork.com/racing/news/milan-san-remo-uae-team-emirates-hint-at-tadej-pogacar-attack-on-the-cipressa
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    How can Tadej Pogacar win Milano-Sanremo? "The secret is to climb Cipressa under 9 minutes" UAE manager believes

    teď tam Tratnik drží 9:23.....:DDD

    tak schválně jestli na Cipresse už zaútočí nebo to tam akorát vyselektujou...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    LOL:DDD
    Here's this year's bingo card for all you crazy kids who watch the whole thing - you know the drill, listen and watch, check them off, share your progress on the day, fabulous (imaginary) prizes to be won

    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Bittner další top 10!
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    jo jak sem to psal tak jsem doufal, ze je snad nejak positivne jinxnu.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SUMAC: Tak dnes byla růžová dost vidět!
    Pěkné sólíčko od Betiola.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: tak ineos to postavil jako propagaci těch svých aut Grenadier.

    A tam ty barvy sedí:
    Offroad Ineos Grenadier míří do Čech | Auta.cz
    https://www.auta.cz/clanek/ineos-grenadier-uz-brzy-potkate-na-ceskych-silnicich/
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: Ineos je mimo cyklistiku taky modrý... všechno jde, když se chce :) Být sponzor tak se děsím hlavně toho, že nebudu mezi ostatními vidět, což se teď Decathlonu povedlo dokonale. Přitom ty dresy, co měli doteď, byly pěkně kontrastní a poutaly pozornost.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak dekáč modrý je, tak ten prostor asi moc není. Tak nevím, co by s tím měli vykouzlit.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAZ: že je to modrá mi taky hlava nebere
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    nuda nuda nuda. o to vic me bavi odhodlani EF a jak moc je neni videt kdyz mezi 20 favoritama ve predu neni nikdo v ruzovem. tak jak to bylo jak na Tirredno tak na Nice min tyden.. a obavam se ze to tak bude i na vsech GT letos. Byt v blede modrem je kamuflaz a ochrana proti nastvanym sponzorum imho.
    JAZ
    JAZ --- ---
    COCOBRYCE: to je nějakej trolling, ne? Celou zimu se řeší, že Izrael, Alpecin, Quick Step, FDJ a bůhvíkdo ještě mají od sebe nerozpoznatelný dresy, a po dvou měsících se k nim přidají další?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: ok, dík za vhled :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: Ty závody jsou cca na 4 a fous hodiny. To je standard, ze kterého by měl zregenerovat prakticky hned. Takových dá několik za týden. Kdežto MSR je na 7 hodin, a na to musí být úplně fit. A stejně se z toho bude týden i víc dostávat a každý problém se bude od 6. h strašně násobit.
    Navíc je to i o přípravě. Jestli se šetřil po pádu, a neměl, nemohl mít pořádný trénink, tak to nedá. Ty kratší objede z rezerv, navíc není lepší trénink než závod.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: jako že jsem po pádu, tak pojedu závod o tři dny dřív, než jsem, měl jet? kratší čas na zotavení? mi nepřipadá logický, tak ale nikdy jsem nezávodil, tak na tom co říkáš něco asi bude:) ale tady mi to přijde spíš jako mlžení, takový remco remcání - musíme schovat, že zas tak hustej a ve formě nenní, jak děláme - páč do dnes nic velkýho nevyhrál, jakmile je v konkurenci top sprinter vlaků a jezdců,tak není vidět, vyhrává akorát menší závody bez konkurence
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: MSR je letos 288 km, Bredene Koksijde jen 201 km.
    A to je dost "ku*evský" rozdíl. 201 km tak nějak standard, to by měl dát každý profík tak nějak vždy, 288 km už je oblož jako svině, na kterou musí být dobře připravený a hlavně úplně v pořádku, a vůbec není jisté, jestli to dojede.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Arnaud De Lie might ride Nokere Koerse & Bredene-Koksijde Classic this week instead of Milano-Sanremo because he didn't recover well from his crash in Le Samyn yet. - co je to za blbost?!
    WTF?! pojede dřívější závody než MSR páč ještě není zotavený po pádu??? může mi to někdo prosím vysvětlit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam