• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Mě běží všechno tak jak má, appka je úžasná takže jsem pěkně v porodnici až se nám to konečně narodilo v klidu mohl s trihodinovou dcerou sledovat napřed Pogacara v Barceloně a pak Trek nicici van der poola a to vše plynule a bez reklam.
    WYMA
    WYMA --- ---
    JONAS3: v sobotu jsem taky updatoval na mesicni rezim, samo se to neupravilo.

    vse bezi jak ma, na pc, mobilu, tabletu a pres chromecast v TV.
    DIOM
    DIOM --- ---
    JONAS3: Dle mého to má BATY z nějakého důvodu rozbitý. Já plynule přešel z ročního paušálu na měsíční (129,-), licence platí pro sledování po celé EU.

    VODs pak vypadají takto..

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jak to tedy je? Teď jsem zjistil, že už ode dneška nejsem předplatitel tak trochu omylem (vypršelo mi roční předplatné a neobnovilo se na měsíční, protože zadaná karta je už neplatná). Myslel jsem, že to nechám tak nějak ještě plynout...
    Takže to co popisuje BATY je teda normální stav nebo jeho abnormalita? Abych to třeba ještě na klasiky zaplatil.
    DIOM
    DIOM --- ---
    BATY: Na Samsung TV s Tizen OS to ted jede bez problemu, ale musel jsem ji znovu nainstalovat. Driv se to taky hrozne sekalo.
    BATY
    BATY --- ---
    DIOM: Mně Eurosport apka v Google TV nefunguje. Obraz se seká, nedá se na to dívat. Taky má hodnocení asi 1.2 hvězdičky, což odpovídá.

    Když z mobilu pošlu obraz do TV, tak to funguje. Ale v mobilu mi nejdou zasedání spustit skoro žádné závody...

    Nic, uz jsem jim napsal, ať mi vrátí peníze nebo ať mi ukážou, kde je napsaný že v regionu Česká republika nemají jít přehrát skoro žádné závody. To jsem musel přehlédnout...
    BATY
    BATY --- ---
    MAESTRO_007: Na NB v chromu mi to jde, ale v aplikaci na mobilu to nejde... To jsem zkoušel promazat, znovu nainstalovat atd... Z pc browseru to nejde poslat na televizi (to z gcn+ z browseru taky šlo...). Z apky ano ale tam mi zas nejde nic přehrát. Jazyk sem nesledoval. Někdy se závod spustil jen s ambient sound... Ale čeština tam byla...

    To jsem jim taky psal, že když to teda nemá v mém regionu jít přehrát, tak jak to, že na NB to funguje?
    Ale já se nechci dívat na NB nebo propojovat NB s televizí přes Hdmi, prostě to má fungovat jak má a serou mě tím vysvětlením co dávají. Si zaplatíš Eurosport Premium a je podle nich ok, že 90 procent pořadů ti nejde přehrát?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    BATY: a ty videa co jdou spustit ti jedou automaticky česky? Tam musí být fakt nějaký problém s lokalizaci, protože mne to jede všechno v cz i na německé VPN.

    Promazat nějakou cache atd. Docela dost problémů teď způsobuje cookies. Zkusit prohlížeč v anonymním režimu atd. Ale chápu že člověk nemá chuť to řešit :-/

    Add reklamy. To tam snad pouští někdo manuálně naschvál když je nějaký zásadní moment závodu vždycky ...já dokonce přišel na to, že se to dá pustit bez reklam az po x měsícich placeného účtu :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    BATY: taky nemám problém s Eurosportem, naopak mi přijde že TV appka konečně funguje. Jinak je možný, že Eurosport bude brzy v nabídce HBO.

    BATY
    BATY --- ---
    COCOBRYCE: Já mám všechno svoje nb i mobil, všechno standardní, žádné VPN atd...

    Už jsem jim napsal, ať mi vrátí peníze, nemám na to dál nervy... Zkusil jsem si zaplatit Telly sport za 350... Asi tam budou reklamy na eurosportu :/
    Plus je tam nova 5 na formule, to bych se občas taky podíval.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BATY: tohle se mi děje akorát na služebním noťasu, kterej je hlášenej v německu, jinak jsem na tenhle problém nenarazil, platím teda jednou ročně...
    DUKED
    DUKED --- ---
    Je to tak, konec GCN je proste neskutecna skoda
    BATY
    BATY --- ---
    Tak podle Eurosportu je to takhle teda v pořádku...

    Tak za těch 129 Kč měsíčně jsem popravdě teda čekal víc... Rok 2024 ty wole...

    RICK
    RICK --- ---
    COCOBRYCE: vsadím tretry na Boru :-D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    tak schválně kam to bude? po Paris-Roubaix by se mělo rozhodnout, celkem brzo, jsem mysle, že to bude až po Tour
    Jasper Philipsen will decide on his next team after Paris-Roubaix as five teams hunt his signature | GCN
    https://www.globalcyclingnetwork.com/racing/news/jasper-philipsen-will-decide-on-his-next-team-after-paris-roubaix-as-five-teams-hunt-his-signature
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    :DD
    Cancellara’s Classic column: Mathieu van der Poel is human and Lidl-Trek are real contenders
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    OT - si jen tak odložim https://www.cyclingweekly.com/news/popes-pinarello-sells-at-auction-for-pound12000-half-of-estimated-price?
    možná kdyby se nechoval jak prorusskej mamrd, tak mohlo bejt i víc love
    ROMI
    ROMI --- ---
    koukam, ze Pog vyhral i zaverecnej sprint :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Jo dvě gorily jako Milan a Pedersen v životní formě utahaji i van der Poola
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam