• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SMOKY: hlavně není jediná, co po něm jde
    Police identify culprit who threw beer at Mathieu van der Poel during Tour of Flanders | GCN
    https://www.globalcyclingnetwork.com/racing/news/police-identify-culprit-who-threw-beer-at-mathieu-van-der-poel-during-tour-of-flanders
    BATY
    BATY --- ---
    COCOBRYCE: A docela i rychle... :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SMOKY: nemohu soudit :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    COCOBRYCE: ja myslim, ze je spis blba, nez by chtela uskodit
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: Moje oblíbené procyclingstats mě začaly štvát, jak to předělali. Na některé věci se nedá vůbec intuitivně doklikat. Menu nad závodem se mění tak divně podle kontextu, a vůbec v tom nevidím smysl.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    COCOBRYCE: připomíná mi to legendární steephill.tv :-)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: dělá to dobrá parta nadšenců @FirstCycling & @WorldDB__Team - ty dělaj pro ProCyclingManager
    JAZ
    JAZ --- ---
    PAN_SPRCHA: máš pravdu, nachytal jsem se na hodně přehnané PR, ty výsledky se zatím Pogimu fakt nepřibližují, i když nějaká zajímavá vítězství už má...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: Vypadá to pěkně, jednoduše.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    jsem objevil novej web....https://firstcycling.com/
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BATY: jde po ní celej internet! snad jí pořádně plácnou přes prsty!
    BATY
    BATY --- ---
    Opnieuw misdragen supporters zich tegen Mathieu van der Poel 😡 #ParisRoubaix #ParijsRoubaix | Instagram
    https://www.instagram.com/reel/C5dq8TuK4tF/?igsh=MTVyaGx5cDhpbDRsaw==
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: tohle je o tom jak pojmou těch prvních sto kilometrů. Ještě v devadesátých se jezdilo i za 7,5 hodiny, protože se začalo závodit až v poslední stovce.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: nový Pogačar? Ano je to Slovinec, ano jezdí na kole, Ano jezdí v UAE development týmu.....ale tím veškeré podrobnosti končí. Glivar žádné úžasné výsledky srovnatelné s Pogačarem nikdy neměl
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    I když koukám že on se prostě jen po tom tryoutu v PRT vrátil do Conti teamu, kde měl smlouvu od předloni. Tak snad si ho teď poradne všimli
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    JAZ: nevím jak to funguje ale čekal bych že než přímo do CT, sáhl by po něm nějaký devo CT od WT teamu s možností plne smlouvy za rok/dva ako to dostal machr Bittner.

    Každopádně držím palce a snad se mu taky bude dařit!
    JAZ
    JAZ --- ---
    SUMAC: tak on byl na té stáži v osmnácti letech, takže to rozhodně nebylo kvůli smlouvě, v tom věku jí ještě neměli ani Remco nebo Pogi, vlastně nevím, jestli by to vůbec bylo legální.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jedna zajímavost z "rezignovanější" PR:

    Cancellara winner in 2010, Monk the last warrior (128th) to enter the Velodrome in 2024.
    2010 - Fabian Cancellara 39.325 Km/h
    2024 - Cyrus Monk 41.633 Km/h (a to je 12 minut přes limit)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam