• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    DUKED
    DUKED --- ---
    Tým Soudal Quick-Step vyšle na letošní Giro i české cyklisty Hirta a Černého - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/giro-d-italia-jan-hirt-josef-cerny-soudal-quick-step.A240425_100039_cyklistika_rou
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Konec Stages waťáků!
    Stages Cycling ceases operations and lays off entire staff, report suggests | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/stages-cycling-ceases-operations-and-lays-off-entire-staff-report-suggests/
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    DON: zalezi, jaky je tvuj use case... Ja si nedokazu predstavit, ze furt cumin na hodinky, vzhledem k tomu, ze garmin pouzivam prevazne jako navigaci, nehlede na kvantum dalsich funkci... Dalsi vec je, ze ve srovnani s mym Edge 530 ten radar vydrzi nic, je uplne fuk, ze mas Solar, kdyz radar nabijis kazdy druhy den
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    další modrá, to NEE!!!

    JAZ
    JAZ --- ---
    DON: přesně jak píše Baty, solár je tam úplně zbytečný, baterka vydrží v klidu 800 km i když mám připojených 5 různých věcí (HRM, waťák, radar, di2 a telefon) včetně zvukových alertů a podobně.
    Jinak to dilema, jestli hodinky nebo computer, to je tak strašně individuální, že s tím těžko může kdokoliv seriózně poradit :)
    BATY
    BATY --- ---
    DON: Rychlá rada, vyser se na solar a budeš to mít hned o 2 litry levnější. Solar je v cz na hovno. Hlavně když to vydrží nesmysl i bez solaru...
    DON
    DON --- ---
    Zdravím ve spolek, mohu požádat o podporu při řešení jednoho dilematu. Mám radar od Garmina a myslel jsem ti, že ho budu používat s mobilem, což není dlouhodobě myslitelné. Vzhledem k tomu, že Edge 1040 Solar stojí skoro jak Garmin Fenix 7 Pro, tak mám teď dilema, jestli se zbavit svých Apple hodinek, nebo kupovat "jenom" Edge... Nějaké názory? Zkušenosti?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    RICK: Ajé... To bude za "křížení" dráhy. No jo, ale když je spurt do zatáčky, a ještě takto úzký, to je hned.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Teď jsem měl příležitost se podívat na spurt v Turecku. Zase tam byl Matyáš Kopecký. Ten kluk je docela ostrý. Nenechá se jen tak vystrkat, a bez týmu to dal na 5. flek. Tým se mu tam motal, ale pak zmizeli tak 3 km před cílem, aby se tam sám na závěr zjevil.
    Moc pěkné, moc moc pěkné, a je rychlý.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Isac del Toro prodloužil smlouvus UAE až do 2029
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    COCOBRYCE: zas to po tom bahýnku pěkně klouže, možná nakonec lepší než brousit asfalt nasucho:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    KEIKIN: jau:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Sea Otter 2024 - Sava Dream Maker mě celkem ba
    Hot tech from Sea Otter 2024: New helmets, radical road bikes and more | GCN
    https://www.globalcyclingnetwork.com/tech/news/hot-tech-from-sea-otter-2024-new-helmets-radical-road-bikes-and-more
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Cobbles are not for the faint-hearted 🫢 #cycling #cyclingsport #bikecrashing - YouTube
    https://m.youtube.com/shorts/F3vDjDUJnzU
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    UAE mládež celkem nakládá:)
    Team UAE youngsters

    1st pro win Jan Christen in Abruzzo - 19
    1st pro win Isaac Del Toro in TDU - 20
    1st pro win Antonio Morgado in Romagna - 20

    Also winning this year: Ayuso (21), Fisher Black (22).
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: tak časem....Pogačar Roubaix vyhraje když bude chtít.
    A SanRemo......tam je potřeba holt trochu štěstí. Přece jenom tam na tom že nikdo ze současných cyklistů nevyhrál MSR víc než jednou říká o štěstí v tom závodě docela dost. Naposledy ještě Freire v tehdy klasikářsky dominantní Rabobank vyhrál víckrát.
    Pogačar tam jenom potřebuje to co Nibali, aby za ním trochu vázla spolupráce
    ROMI
    ROMI --- ---
    Skoda, ze Pog neda asi to San Remo nikdy, pac na Roubaix bych mu casem veril a mohl by mit vsechny monumenty :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: myslím, že Keikin ještě reagoval na Mur de Huy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam