• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ROMI
    ROMI --- ---
    na druhym si polepsil v poradi koukam :) 54. ztrata 3:42 Hirt, v kopci uz tolik neztrati snad
    ROMI
    ROMI --- ---
    Cian taky neni casovkar jeste ;)
    ROMI
    ROMI --- ---
    na prvnim ztracel 2:10 a na druhym ho zatim nevidim :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    ROMI: No jo, jenze jeste kus ke kopci ma
    ROMI
    ROMI --- ---
    DUKED: v tom kopci by mohl aspon neco najet zpatky snad nebo neztratit jeste vic
    DUKED
    DUKED --- ---
    Hirtak asi dneska nakoupi ranec 😔
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    HELLISH: u me je to dokonce tak, ze od bartosovic do ostravy - 1.etapa, je to trasa, co jezdivam, ale taky pojedu zamavat :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Voltr v tom posledním kopci útočí, to je borec, tak doufám, že ho nakonec neorvou. Ten závěr je hodně hustý.
    A ještě by mě teda zajímalo, kde vzali takový kopec v Maďarsku :D

    HELLISH
    HELLISH --- ---
    RICK: letos mi pojedou doslova za barákem a konečně snad budu v ČR, tak jim snad zamávám:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    černý zatím vede!:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    tomu říkám střet cyklo zájmů aneb když děláš experta Eurosportu a k tomu manažera:DD
    https://x.com/faustocoppi60/status/1788622101382881694
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MAESTRO_007: sice krapet kříží, ale hlavní je ta nepozornost jezdce Aluly, přeci!!!....ale že se UCI rozhodnutí divim, mě nepřestane divit nikdy, ale tak zas co já o tom vim, rozhodčí nejsem, pravidla jsem neštudoval
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA:

    Rozhodčí po včerejší etapě potrestali Emilse Liepinše (dsm-firmenich PostNL) odsunutím na poslední místo v pelotonu a pokutou za to, že zavinil křížením dráhy v samém závěru pád, po němž se na zemi ocitla dobrá desítka cyklistů.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DUKED: já mu to tak přál
    navíc sám patrik v akci:)

    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Giro. 6 etapa, pěkné gravelové úseky. Aláč obětoval vše pro únik podle mně (pak už mu došla stamina), kde jsou ty časy, už to není ten starej dobrej Julian. Těžko říct, jestli ještě něco předvede, dneska to byla jeho parketa a...zvadl ke konci. I když díky němu se ten únik udržel. Ineos ukázali tahače. A Movistar překvapivě slaví, mají klid.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3 loni na Romandii přece dokonce Wt žluťák:

    Tour de Romandie 2023 Prologue results
    https://www.procyclingstats.com/race/tour-de-romandie/2023/prologue-gc
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Voltr si svojí aktivitou vyjel žlutý dres v Maďarsku, už si ani nepamatuji, kdo z Čechů měl na etapáku tak vysoké kategorie žluťáka.
    Jezdí fakt dobře, i vloni na mistráku dlouho v úniku, aktivní. Tomu by slušel PRT tým.
    DUKED
    DUKED --- ---
    PAN_SPRCHA: 3x hura
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam